חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
צוותון מיוחד מס' 53 - אוגוסט 2011: אוהל מחאה של "צוות" בשער הקריה בתל-אביב, מנכ"ל משרד הביטחון נפגש באוהל עם חברי "צוות"

העורך הראשי: אפרים לפיד

אנו קוראים לאלפי חברי "צוות" ברחבי הארץ להשתתף במחאה ע"י נוכחות וביקור באוהל בשער הקריה, ליד לשכת שר הביטחון.


מנכ"ל משרד הביטחון אודי שני בפגישה באוהל המחאה של חברי "צוות" בשער הקריה בת"א, ביום ד', 17.8.11: "אנחנו מחויבים לגמלאי צה"ל. הפתרון הכספי יהיה באחריותנו ומתקציבנו, גם אם יבוא על חשבון נושאים חיוניים אחרים".

חברים בארגון "צוות" התמקמו באוהל מחאה בשער הקריה בת"א (מול מגדל עזריאלי) ומחלקים כרוז לבאים בשערי המחנה. לחצו כאן לפתיחת הכרוז


למחאה זו יש חשיבות רבה בימים אלה כדי להפעיל לחץ על שר הביטחון לטיפול רציני בנושא הגמלה.

מנכ"ל משרד הביטחון אודי שני (אלוף) ירד ביום ד' 17.8.11 מלשכתו בבניין הגדול אל חברינו באוהל המחאה בשער הקריה, מלווה בסגן יו"ר "צוות" ומנכ"ל "צוות", ישב על קרקע האוהל עם החברים המוחים ודיבר בגובה העיניים: שר הביטחון והרמטכ"ל אחראים לגמלאי צה"ל. אמנם יש הבנות עם הממונה על השכר באוצר, אך אין הסכם חתום עם משרד האוצר והממונה על התקציבים. בכל מקרה, ברור לנו כי גם אם נצטרך לחתוך בפרויקטים חיוניים של התעצמות נגייס את הכסף מתקציב הביטחון. שני אמר עוד כי הטיפול בעניין ייארך עוד מספר שבועות, וכי הוא אינו יכול לנקוב בזמן, אך הנושא "על השולחן של שר הביטחון, של הרמטכ"ל ושלי", אמר.

חברים רבים באוהל, לבושים בחולצת המאבק, דיברו מעומק ליבם על המצוקה והעבירו למנכ"ל משרד הביטחון באופן ישיר את המסר החשוב כי יש לסיים את הסחבת הבלתי נסבלת בגמלאי צה"ל.

מאמץ נוסף נמשך בכיוון שרי הממשלה -  מנכ"ל "צוות" נפגש ביום א' 14.8.11 עם שר הרווחה והשירותים החברתיים משה כחלון וגייס גם את תמיכתו במאבקנו.


מנכ"ל משרד הביטחון אודי שני, יושב שני מימין, במאהל "צוות" בקריה
 

כוחנו באחדות המטרה. כולנו במאבק להבטחת גמלתנו בכבוד, למימוש זכותנו, כמו כל עובדי המגזר הציבורי ומתוך הוקרה לשירות הצבאי של החברים - הגמלאים.

אנו קוראים לאלפי חברי "צוות" ברחבי הארץ להשתתף במחאה ע"י נוכחות וביקור באוהל בשער הקריה, ליד לשכת שר הביטחון.


נא ראו אתר "צוות" על צעדים נוספים במאבק על הגמלה

  


חברי "צוות" במאהל


לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד