חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
צוותון מיוחד מס' 38 - נובמבר 2010 

עדכון בנושא הגמלה

 

חברי וחברותי בארגון "צוות",

 

מועצת "צוות" בישיבתה ביום 2.11.10, קיבלה את ההחלטה הבאה:

 

מועצת "צוות" דורשת משר הביטחון והרמטכ"ל לממש ללא דיחוי את ההחלטות שהתקבלו על ידם ב-15.9.10 (סיכום רמטכ"ל) וב-29.9.10 (סיכום שהב"ט) בעניין תיקון ושיפור גמלאות גמלאי צה"ל.

 

מועצת "צוות" מגבה את הנהלת "צוות" בהחלטותיה מיום 24.10.10 לראות בהצעות האוצר סף מינימום ולשפר אותן כמשתמע מהחלטת הממשלה 174 ממאי  2009.

 

מועצת "צוות" מסמיכה את יו"ר "צוות", את מנכ"ל "צוות", את צבי שור ומי שייקבע לפי העניין על ידי יו"ר "צוות" לפעול למימוש החלטות אלה עם משהב"ט והאוצר בהקדם. 

 

מועצת "צוות" מחליטה לגבש מסד נתונים מקיף ומעודכן בנושא הגמלה והזכויות הקשורות בה, לפעול במסגרות הפנימיות של "צוות" (במזכירות, במחוזות ובסניפים) לעדכון החברים בנושא המאבק על הגמלה. בנוסף, לפעול באופן יזום ויצירתי לחיזוק דעת הקהל בקרב מקבלי ההחלטות והציבור הרחב להצדקת דרישותינו.

 

מאז החלטת המועצה נפגשו מנכ"ל משרד הביטחון אודי שני, והיועץ הכספי לרמטכ"ל תא"ל אהרן פרוזנפר מספר פעמים עם הממונה על השכר באוצר. הם עדכנו את צוות המו"מ, בו חברים שלושה נציגי "צוות", על הדיונים עם האוצר.

 

ביום רביעי, 24.11.10, נפגשו נציגי "צוות", יו"ר "צוות" ד"ר ברוך לוי, צבי שור ומנכ"ל "צוות" דן נדיב, עם מנכ"ל משרד הביטחון אודי שני וראש אגף תקציבים במשרד הביטחון והיועץ הכספי לרמטכ"ל תא"ל אהרן פרוזנפר, ויחד בחנו את הצעות האפשריות לפתרון הנושא בהתאם להחלטת הממשלה 174 ממאי 2009 ולהחלטות מועצת "צוות" שהובאו לעיל.

 

הפגישה הבאה של צוות המו"מ מטעם ארגון "צוות" עם מנכ"ל משהב"ט, ראש אכ"א וראש אגף תקציבים במשהב"ט, להמשך סיכום הנושא, נקבעה ליום 2/12/2010. 

 

ד"ר ברוך לוי
יו"ר "צוות"

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד