חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מסיבת חנוכה

5/01/2012

ביום ב', 26 דצמבר 2011, נערכה מסיבת חנוכה מורחבת במלון רויאל גארדן באילת, בהשתתפות כ-225 חברי "צוות" אילת ובני זוגם.

 

למסיבה הוזמנה הנהלת "צוות" הארצית והנהלת "צוות" מחוז הדרום: ראש עיריית אילת מר מאיר יצחק הלוי, יו"ר "צוות" ארצי ד"ר ברוך לוי, מנכ"ל "צוות" ארצי מר דן נדיב, יו"ר "צוות" מחוז הדרום מר גדעון שני, ומנכ"ל "צוות" מחוז הדרום מר אברהם לוגסי. כמו כן זכינו באורח, יו"ר "צוות" סניף אופקים, מר יעקב דרעי.

 

בתחילה פתחנו בארוחת ערב חגיגית ואחריה התכנסנו באולם המלון לטכס הדלקת הנרות של החג והאורחים התכבדו בהדלקת נר. את הערב הנחה סגן יו"ר סניף אילת מר אלי בן הרוש, אשר זימן את הנואמים לפי סדרם.

 

יו"ר "צוות" סניף אילת, מר רוברט סיבוני, נתן סקירה על פעילות השנה שחלפה וסיכום קדנציה של ארבע שנים והתייחסות בפעילות רציפה של 12 שנות פעילות, ואיחל המשך פעילות הסניף. מנכ"ל "צוות" ארצי, מר דן נדיב, תאר את מערכת "צוות" וברך את המשתתפים. יו"ר "צוות" ארצי, ד"ר ברוך לוי, ברך את המשתתפים, שיבח את פעילות סניף אילת ונתן סקירה בנושא הגימלה. יו"ר סניף אופקים, מר יעקב דרעי, ברך את המשתתפים והזמין את סניף אילת להשתתף בארועי אופקים. ראש עיריית אילת ברך את משפחת "צוות" על המעורבות ותמיכה בקהילה.

 

בסיום הנאומים והברכות החל המופע המרכזי, "וואו על הקרח", בליווי מופעי אקרובטיקה מרהיבים. לאחר ההופעה הוזמנו המשתתפים והאורחים לכוס קפה ועוגה.

 

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד