חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

התייחסות לרשתות החברתיות

3/11/2020

אלפי חברות וחברים שלנו, חברי ״צוות״, שזוכים לטיפול יומיומי בכל צרכיהם האישיים על ידי גורמי ״צוות״ במחוזות, בסניפים, במוקד הבריאות, ביחידת התעסוקה ועל ידי מתנדבינו הרבים העושים שליחותם בצנעה ובשקט ודואגים באמת לכל מי שצריך, כל אלה יודעים את האמת: החברות שלנו ב״צוות״ חיונית לנו ומסייעת לנו! החברות ב"צוות" עוזרת למי מאיתנו שצריך בשעותיו הקשות באמת, בשגרה, ובוודאי בתקופת משבר!

 

למעלה מארבעים אלף חברות וחברים יודעים היטב למה הם חברים ב״צוות״, כך גם השארים, האלמנות והאלמנים. לא יעזור לארבעה-חמישה קשקשנים מתוסכלים, קנאים ומשועממים, המפרסמים דברי בלע ברשתות החברתיות, שעוסקים בשיסוי, בשנאה, בקנאה ובהפצת הטעיות מכוונות, הטחת רפש, הטלת דופי בעובדים ובמתנדבים, הפצת פייק ניוז ועובדות ״אלטרנטיביות״, כשמי שמעז להעמיד אותם על ״טעויותיהם״ נחסם ומושתק, שלא לומר זוכה לקיתונות של ביקורת עד כדי איומים.

 

זכרו, רק מידע מוסמך, אחראי ובדוק שנמסר על ידי גורמי ״צוות״ באמצעי התקשורת של ״צוות״ הוא המידע המחייב. הישמרו והיזהרו מכל מיני ״סוכני משנה״ בקבוצות ובפורומים, שאין ביניהם לבין ״צוות״ דבר וחצי דבר. רוב מי שמפעילים אותם כלל אינם חברי ״צוות״.

 

אל תיפלו בפח, אל תאמינו לבעלי עניין שבחרו לא להיות חלק מאיתנו ומנסים בכל דרך לגרור גם אתכם אחריהם בחוסר אחריות!

 

הסניפים והמחוז זמינים עבורכם לכל צורך, כרגיל, והם הכתובת עבורכם לכל פנייה. נשאיר למתוסכלים את מרחבי התסכול ברשת ונתמקד בעשייה עבורכם, עבורנו יחד כארגון ממלכתי, מכובד הדואג לאינטרסים של גמלאי צה״ל כבר 60 שנה.

 

מי שכל כך רוצה להשפיע, הייתה לו הזדמנות פז להתמודד בבחירות האחרונות, בפברואר 2020. גם היום ניתן להצטרף לפעילות הסניפים והמחוז, ולהשפיע בעשייה למען הכלל, במקום להמשיך לשבת על ה"טריבונה", ליילל ולהטיל דופי במי שפועלים למען הכלל!

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד