חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

השתלמות כספים ליו"ר וגזברי סניפים

20/01/2019

בתאריך 10.1.19 התקיימה במזכירות המחוז השתלמות ניהול כספים ליו"ר וגזברי הסניפים. 

 

בהשתלמות השתתפו: יו"ר סניף ערד, גזברי הסניפים נתיבות-שדרות, אופקים, באר-שבע, דימונה וקרית גת, יו"ר המחוז, מנהל המחוז, גזבר המחוז ומזכירת המחוז ויו"ר ועדת הביקורת.

 

מטרת ההשתלמות – רענון נוהלים ומעבר לניהול ממוחשב של הדו"ח הכספי החודשי. 

 

החל מ-1.2.19 יעברו כל הסניפים לניהול דו"ח ממוחשב. 

 

לקראת ההשתלמות הוכן ונמסר תיק נתונים ונוהלים לכל סניף/גזבר, כולל מצגת שהוכנה ע"י מנהל הכספים, ותוכנת המחשב הועלתה על המחשבים הניידים של החברים. לחברים שלא הצליחו להגיע הועבר תיק נתונים ונוהלים. 

 

יו"ר המחוז פתח את ההשתלמות בהבהרת מטרתה. ביקש להקפיד על קיום הנוהלים העוסקים בנושא ניהול הכספים וציין כי גם כיום הסניפים מתנהלים בצורה מיטבית, אך אנו נמצאים בעידן דיגיטלי ועלינו להסתגל לדרישות. 

 

מר שבח דקל העלה את מצגת ניהול הכספים, שכללה רענון נוהלים ואת הדו"ח הכספי הממוחשב, תוך מתן דוגמאות והסברים לתרחישים האפשריים. בסיום המצגת, שנתנה גם אפשרות לחברים להעלות בעיות ושאלות למצבים הדורשים פתרונות, ישב מר דקל עם גזברי נתיבות, אופקים וקרית גת, כל אחד בנפרד, והדריך אותם בדרך ניהול הדו"ח. 

 

לסיכום בירך מנהל המחוז את משתתפי ההשתלמות, הודה למנהל הכספים והודיע לחברים כי בכל בעיה בנהול השוטף הינם מוזמנים לפנות ישירות למנהל הכספים וכי בתחילת כל חודש עליהם להגיע למזכירות המחוז עם דו"ח מלא ומוכן למשלוח.

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד