חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מועדון נשים

18/12/2018

בחודש אוקטובר נפתחה שנת הפעילות החדשה של מועדון "נשים בצוותא" בסניף כפר סבא. להלן תיאור המפגשים בחודשים אוקטובר-דצמבר 2018: 

 

15.10.18 - מפגש הפתיחה: אלי הקר, יו"ר הסניף ברך את הבאות, לאחריו הנעימה לנו את הזמן, רינה גלבוע בנגינתה הערבה. בהמשך ריתק אותנו אלי נאבי, חוקר משטרה בדימוס, בהרצאתו "100 סיבות לחייך". ההרצאה, שהועברה בהומור רב, חשפה בפנינו את מתרחש מאחורי הקלעים בחקירות משטרתיות, הזכירה לנו אירועים שנחקרו בעבר והעלתה חיוך על פניהן של הנשים כולן. 

 

29.10.18 – נילי טלרמן: "אישה יודעת עצמה". במפגש זה עסקנו בשאלה מה מאפיין הצלחה; מה הקשר בין מנת משכל להצלחה; ובהבחנה בין צורך לרצון. 

 

12.11.18 – נילי טלרמן: "אישה יודעת עצמה". במפגש זה עסקנו בהבחנה בין זהות למהות; הכרנו את מודל הידע והפעולה להשגת תוצאות אפקטיביות ובהבחנה בין כשרון לחוזקה. 

 

26.11.18 - מפגש עם אבישג-תגרי לבקוביץ, תזונאית, אשר התמקדה ב"אכילה קשובה" המסייעת לנו לאכול אחרת ולהרגיש אחרת, מבלי רגשי אשם או תסכולים. המפגש כלל חידוד מושגים מוכרים, עיגונם במחקרים עדכניים וביסוסם בדברי הרמב"ם וכלים יישומיים המותאמים לגיל הבוגר. 

 

10.12.18 – "לראות את האור שבחיי" - חג האורים צוין במועדון הנשים במפגש עם עו"ד לירון ארצי, כבדת ראייה, אשר סיפרה את סיפור חייה. החל בילדותה, התבגרותה, שירותה הצבאי, לימודי המשפטים שלה ועד היום. לירון שתפה אותנו בהתמודדויותיה היומיומיות כאשת איש עצמאית ותובעת בבית המשפט. הוריה של לירון, שנכחו באולם, הצטרפו אף הם וריגשו את כולנו כשספרו "מה זה לגדל ילדה עיוורת".

 

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד