חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מסיבת חנוכה

4/01/2017

בתאריך 27 דצמבר 2017, כ"ז כסלו תשע"ז, ג' חנוכה, נערכה, כמיטב המסורת, מסיבת חנוכה לחברי "צוות" סניף חיפה. המסיבה נערכה ב"גן הקונגרסים" וכתוצאה מהצלחת המסיבה בשנה שעברה, בצהרי היום. במסיבה נכחו 300 חברי הסניף עם בני/בנות הזוג.

 

האירוע החל במפגש מרגש של החברים, קבלת פנים וכיבוד, שכלל מאפים מתוקים ומלוחים ובר משקאות קלים וחמים, וכל זאת באולם נפרד. לאחר מכן עברו החברים לאולם נוסף בו נערך האירוע סביב שולחנות ערוכים. את האירוע הנחה יו"ר הסניף משה ברקאי, הרוח החיה "מאחורי" מסיבה זו. לאחר הדלקת נרות חנוכה, פתח יו"ר הסניף ובירך את המשתתפים. בתום דבריו הזמין את יו"ר המחוז איציק חביו לשאת דברים. איציק התנצל בשם יו"ר "צוות" מוטי בר דגן שביום זה מלאו 30 לפטירתה של אחותו ולכן נבצר ממנו להגיע לאירוע. מנכ"ל "צוות" נתקע בפקק תנועה ביום גשום וסוער זה ולא יכול היה להגיע במועד למסיבה. בדבריו הדגיש יו"ר המחוז את העבודה שנעשתה ותיעשה למען החברים בנושא הביטוחים בתחום הבריאות והסיעוד. כמו כן, חידד את הנושא בכך שהבהיר שהחל מחודש יולי יתנהלו שתי הפוליסות במישורים נפרדים, אחד עבור ביטוח הבריאות והשני עבור הביטוח הסיעודי. הנהלת "צוות" תדאג למזער את ההפרשים בפרמיות בין החבר המבוגר לצעיר יותר והחברים יקבלו את המוצר הטוב ביותר והזול ביותר מול הפרמיה. בסיום דבריו בירך את הנהלת הסניף על היוזמה לקיום מסיבת חנוכה זו השנה השנייה בצהרי היום, החלטה שהוכיחה את עצמה בכמות החברים שהגיעו לאירוע זה.

 

 

 

 

ראוי לציין שגם אירוע זה, כמו כל אירועים רבים אחרים במחוז, צולם והוסרט ע"י איתן גרשון, חבר מועצת המחוז והטלוויזיה הקהילתית של "צוות".

 

בתום החלק הטכסי, החל המופע האמנותי "מחווה לחוליו איגלסיס", ע"י הזמר רפאל גונזלס, בליווי תזמורת ושני זוגות רקדנים, שהלהיבו את הקהל בריקודי טנגו ארגנטינאי, ולס, צ'ה צ'ה צ'ה, רומבה וסלאו פוקס נוסח "רוקדים עם כוכבים" וברמה בינלאומית.

 

לאחר המופע הוגשה ארוחת צהריים חגיגית ובהמשך חזרו הזמר והתזמורת במוסיקה לריקודים, שמילאה את רחבת הריקודים בחברי הסניף, שהוכיחו שגם גמלאים יכולים להיסחף לריקודים קצביים ורומנטיים.

 

בהמשך האירוע הוגשו מבחר קינוחים מתוקים. האירוע השאיר טעם של עוד, עוד הצלחה לקיום אירוע כזה בחנוכה בצהרי היום.

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד