חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מסיבת ראש השנה תשע"ד

10/09/2013

בתאריך 1 ספטמבר 2013 חגגו 400 חברי סניף חיפה את כניסת השנה החדשה תשע"ד במסיבה באולם "קריגר".

 

האירוע החל בהתכנסות של החברים וכיבוד עשיר של חברת "אייל". חברים שחלקם לא ראה האחד את השני זמן רב ורבים החליפו חוויות אישיות ובעיקר העלו באותה הזדמנות חוויות משותפות וזיכרונות ממלחמת יום הכיפורים, שהתרחשה 40 שנים קודם.

 

את הערב פתח והנחה בכישרון רב ובאופן כליל כהרגלו, תוך שילוב בדיחות, יו"ר הסניף ברוך וינטר, כשעוזר לידו סגנו משה ברקאי. זה הזמן להודות לכל חברי הנהלת הסניף על פעילותם המבורכת, העושים מלאכה נאמנה, משקיעים מזמנם וממרצם ומעניקים לחברי הסניף שירותי פרט, מבקרים חולים ולהבדיל מנחמים אבלים, מסייעים לחברים במימוש זכויותיהם, מטפלים בחברים במצוקה, בחברים הזקוקים למענקי חג ודואגים לכל הקשור לתרבות הפנאי של החברים, וכל זאת בהתנדבות מלאה.

 

 

 

 

יו"ר המחוז איציק חביו ברך את החברים והדגיש את נושא התנדבות החברים, הנושא העיקרי עליו יינתן הדגש בשנה הקרובה.

 

ראש העיר מר יונה יהב, שהגיע לאירוע עם סגניתו וממלאת מקומו, חברת "צוות" חדוה אלמוג, בירך את החברים והעלה במשנתו את הפרויקטים בהם עסוק ובראשם קידום התכנית לפיתוח נמל המפרץ ומימוש התכנית לפתיחת חזית הים מהמושבה הגרמנית. כמו כן פרס את התכנית לבניית עשרות בתי מלון בחיפה וכן את הקמת ושדרוג מרכזי ספורט בעיר, אצטדיון סמי עופר, שייפתח בעוד מספר חודשים, שדרוג היכל הספורט ברוממה, הקמת אצטדיון אתלטיקה חדש ושביל לתחרות אופניים בכרמל. כמו כן הדגיש ראש העיר את העובדה שחיפה מחזיקה בתואר הבינלאומי של העיר עם המספר הגדול ביותר של מקבלי פרס נובל בעולם וכן את התקדמות בנייתו של המרכז הרפואי רמב"ם ע"ש סמי עופר, שתרם רבות למרכז, ובו הוקם חדר מיון תת-קרקעי יחיד במינו בעולם. בסיום דבריו הוענקה לראש העיר תעודת הוקרה ע"י המארח, יו"ר הסניף ברוך וינטר, יו"ר המחוז איציק חביו, סגן יו"ר המחוז ישעיהו פטוקה ומנהל המחוז אליקו חתוכה, על פעילותו ארוכת השנים למען ארגון "צוות" בעיר.

 

לאחר הפסקה קצרה החלה התכנית האמנותית, שכללה מופע שנסונים צרפתיים של להקת "פרח קטן", ובה הושמעו משירי איב מונטן, אדית פיאף, אנריקו מאסיאס, שארל אזנבור, ז'ילבר בקו, דלידה, ז'ק ברל ועוד.

 

הערב הנפלא השאיר בפי החברים טעם של "עוד" בזכות התכנים שכלל ונקבעו ע"י חברי הנהלת הסניף .יבואו על הברכה כל מי שעסק והכין אירוע זה.

 

שנה טובה וברוכה וחתימה טובה לכל החברים.

 

נכתב ע"י ישעיהו פטוקה, סגן יו"ר המחוז

 

 

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד