חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אודות המחוז

כללי

 

 

מחוז השרון כולל שישה סניפים, שפרוסים בישובים הבאים: נתניה, הרצליה, רמת השרון, רעננה, כפר סבא והוד השרון.

 

 

במחוז כ-6,000 חברים.

 

 

חלוקת הסניפים:

 

סניף הוד השרון: הוד השרון, אלישמע, גני עם, ירקונה, נווה ירק, כפר מל"ל, עדנים, רמות השבים.

סניף כפר סבא: כפר סבא, אייל, אלפי מנשה, גן חיים, חגור, ירחיב, כוכב יאיר - צור יגאל, מעלה שומרון, נווה ימין, ניר אליהו, נירית, סלעית, צופים, צופית, צור יצחק, צור משה, צור נתן, קדומים, קרני שומרון, שדה ורבורג, שדי חמד.

סניף הרצליה: הרצליה, גליל ים, כפר שמריהו, רשפון, שפיים.

סניף רמת השרון: רמת השרון.

סניף רעננה: רעננה, בני ציון, בצרה, גבעת חן, חרוצים, עזריאל.

סניף נתניה: נתניה, אביחיל, אבן יהודה, אבני חפץ, אודים, אחיטוב, אליכין, אלישיב, בארותיים, בורגתא, בחן, בית הלוי, בית חירות, בית יהושע, בית ינאי, בית יצחק – שער חפר, ביתן אהרון, בני דרור, בת חן, בת חפר, גאולים, גבעת שפירא, גנות הדר, הדסים, הדר עם, המעפיל, העוגן, חבצלת השרון, חגלה, חופית, חיבת ציון, חירות, חניאל, חרב לאת, יד חנה, ידידיה, ינוב, כפר הס, כפר ויתקין, כפר חיים, כפר יונה, כפר יעבץ, כפר מונש, כפר נטר, מכמורת, מעברות, משמר השרון, משמרת, נורדיה, עולש, עין ורד, עין שריד, פורת, פרדסיה, צוק ים, קדימה-צורן, שער אפריים, תל יצחק, תל מונד, תנובות.  

 

 

מוסדות המחוז

 

מוסדות המחוז כוללים שישה גופים עיקריים: 

 

מטה המחוז - מטפל בנושאי ניהול, פרט, רווחה, פרסום, גזברות ועוד. מסייע לסניפי המחוז, והינו הזרוע המקשרת בין הנהלת הארגון לסניפים והחברים/ות. המטה כולל את מנהל המחוז, הגזבר ומזכירת המחוז, ומנהלו הישיר יו"ר המחוז.

 

מועצת המחוז – הרשות העליונה במחוז. מונה 22 חברים נבחרים.  

 

ועד מנהל המחוז - הרשות המבצעת, בראשות יו"ר המחוז, לניהול ענייני המחוז וליישום מטרות הארגון. מונה 14 חברים נבחרים, אליהם מצטרפים הגזבר/ית (במידת הצורך), ועוד עד ארבעה חברים/ות, המצורפים בהמלצת יו"ר המחוז. 

 

נציגי המחוז בוועדות הארציות - חברים נבחרים מהמחוז, המשמשים כחברים מן המניין בוועדות הארגון הארציות. 

 

מבקר המחוז – מבצע ביקורות מתוכננות ונקודתיות לעמידת המחוז ואופן מילוי משימותיו בהוראות בתקנון ובנהלי הארגון. כפוף ליו"ר המחוז ומונחה מקצועית על ידי ועדת הביקורת הארצית.

 

הנהלות הסניפים - רשויות ביצועיות לניהול הפעילות וליישום מטרות הארגון בסניף. הנהלה מונה 5-9 חברים נבחרים, בכפוף לכמות החברים בסניף.

 

 

 

נציגי המחוז בוועדות הארציות:


ועדת פרט: בנצי נחל - יו"ר הוועדה, יעקב קרפ, עידית שפרלינג, אהוד בנאי  

 

ועדת כספים והשקעות: חזי שביט

 

ועדת תעסוקה : בנצי נחל  

 

ועדת קש"ח: חיים ניסים, שלמה גריידי

 

ועדת פרויקטים ודיור מוגן: עזרא שמיע

 

ועדת בריאות וביטוח: עידית שפרלינג

 

ועדת קש"צ והסברה: אורי ילוז, יוחנן שלום, יענקל'ה קרפ, חיים ניסים 

 

ועדת התנדבות: צביקה פרוור – מזכיר הוועדה

 

ועדת רכישות: חיים אביב

 

ועדת זכויות: יוחנן שלום, שמואל מעוז

 

ועדת מחשוב: אלי הקר, איריס קרמונה

 

ועדת סניפים וקשר לחברים:

 

ועדת ערר לפרט: שלמה קטן

 

ועדת נהלים ותקנון: נתי ימיני

 

ועדת דור צעיר: נתי ימיני

 

 

ועדות פנימיות של המחוז:

 

ועדת ביקורת מחוזית: ורדה עובדיה - יו"ר הוועדה, ציון עמוסי, דב ענבר

 

ועדת פרט – יענקל'ה קרפ - יו"ר הוועדה, אהוד בנאי, עידית שפרלינג

 

ועדת תרבות ופנאי – עזרא שמיע - יו"ר הוועדה, שלמה גריידי, רחל פתאל, כרמלה סבו, לאה אופיר 

 

ועדת רכישות – נתי פרישמן - יו"ר הוועדה, בנצי נחל, חזי שביט, שלמה גריידי

 

ועדת דור צעיר – נתי ימיני - יו"ר הוועדה, ברוך גזית, מוטי דמרי, רחל פתאל, איריס קרמונה, עזרא שמיע

 

ועדת התנדבות – אריה מנור - יו"ר הוועדה, איריס קרמונה, אפי שרון, זהבה מזרחי

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד