חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כנס "צוות" מחוז הצפון בנושא הביטוח הפנסיוני והרצאתו של איתי אנגל על דאע"ש – המדינה האיסלמית

11/01/2017

בתאריך 3 ינואר 2017 נערך כנס ראשון מסוגו ב"גן הקונגרסים" בחיפה, בנושא "הביטוח הפנסיוני", כיוזמה של מנהל המחוז אליקו חתוכה, בחסות "מדנס" סוכנות לביטוח. בכנס, שכלל כיבוד עשיר, השתתפו 250 חברים.

 

את הכנס פתח דני גוסיס, מנהל השיווק של "מדנס", והשתתפו בו ליאור דר, מנכ"ל "מדנס" צפון, ועובדים נוספים של סוכנות הביטוח. לאחר דברי הפתיחה, סגן יו"ר המחוז ישעיהו פטוקה, נשא דברים בשם יו"ר המחוז, שהתעכב בדרכו לכנס מישיבת הוועד המנהל. פטוקה הדגיש את הנעשה בתחום ביטוח הבריאות והסיעוד למען החברים ואת השירותים הנוספים שהחברים מקבלים במחוז ובסניפים בתחום הרווחה. בהמשך דבריו הזכיר את הכנס הכלכלי בנושא ניהול ותכנון פיננסי המתוכנן לחברים בתאריך 12 בפברואר בקולנוע מקס בגרנד קניון חיפה ואת ימי הקבלה בנושא ייעוץ מיסוי שהמחוז ימשיך לקיים בחודשים הקרובים. בסיום דבריו הדגיש שהנהלת "צוות" תמשיך ותפעל בנחישות לקידום מטרות "צוות" למען החברים.

 

לאחר מכן הוזמן לבמה נתי כהן, סוכן הביטוח הפנסיוני מטעם "מדנס", שהסביר ונתן הדגשים על הביטוח הפנסיוני והסיעודי שמקבלים חברי "צוות" המבוטחים ב"מדנס". כהן הדגיש שיש לעשות גם ביטוח משלים בקופת החולים, על מנת לתת כיסוי מלא לחבר. ההצטרפות לתכניות שירותי הבריאות הנוספים (השב"ן) של קופות החולים, אינה נותנת בהכרח מענה לחבר, כולל בתחום ביטוח הבריאות והסיעוד. הביטוח דרך סוכנות הביטוח "מדנס" כולל: כיסוי להשתלות איברים בחו"ל, אשפוז, תרופות שאינן בסל התרופות וכיסויים לניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל.

 

 

 

 

יו"ר המחוז איציק חביו, שהצטרף בינתיים לכנס, פתח ואמר שכנס זה מציין את אחד מאפיקי השירות שהמחוז רוצה לתת לחבר מעבר לטיולים, מסיבות וימי כיף. החבר זכאי לקבל מכסימום מידע על השירותים ש"צוות" נותן לו. בהמשך דבריו עדכן את הנוכחים על ביטוח הבריאות הקולקטיבי והסיעודי, את העובדה שרק אנו, חברי "צוות", קיבלנו סוף סוף, לאחר עבודה שנמשכה חמש שנים מול אגף שוק ההון במשרד האוצר, את אישור ההחרגה להמשך הביטוח הסיעודי הקולקטיבי לכל החיים. מחודש יולי השנה יתנהלו הפוליסות בשני מישורים נפרדים. אחד עבור ביטוח הבריאות והשני עבור הביטוח הסיעודי. ההפרדה היא מכיוון שכל אחד מהן נותן מענה שונה. לגבי הביטוח הסיעודי ולמרות שהוא קולקטיבי, הפרמיה תהיה דיפרנציאלית .כלומר, ככל שהחבר מבוגר יותר, הוא ישלם יותר ו"צוות" ידאג למזער את ההפרשים בפרמיה. זאת בעזרת שני כלים: אותה מתנה שנהגו החברים לקבל בסך 500 ₪ פעם אחת בשנה, והשני, קרן הרווחה, שבזמנו קיבלנו דרכה כרטיס לקניות בשופרסל. גם זה ייפסק ושני הסכומים יעברו למזעור הפרמיה. החברים יקבלו מוצר כזה שיוכלו לעמוד בו. המוצר יהיה הטוב ביותר והזול ביותר מול הפרמיה. יו"ר המחוז סיים והדגיש שהוא שמח לראות חברים במפגש שונה מהמפגשים בהם רואים את החברים באירועים השונים במחוז ובסניפים.

 

בהמשך הכנס שמעו החברים הרצאה מרתקת של הכתב והעיתונאי איתי אנגל בנושא דאע"ש - המדינה האיסלמית. איתי תיבל את ההרצאה בסרטונים ותמונות ממפגשים עם לוחמים משני הצדדים, הן בסוריה והן בעירק. בדבריו, הבהיר לנוכחים מאיפה צמח ארגון דאע"ש, נתן לנוכחים להיכנס לראש של דעא"ש ונתן להבין ש"דאע"ש הוא רעיון ורעיון לא ניתן להרוג". ההרצאה, שנמשכה שעה וחצי, ריתקה את הנוכחים, שגם לאחר סיומה לא נתנו לאיתי לעזוב והמשיכו בשאלות רבות נוספות.

 

תודות למנהל המחוז אליקו על היוזמה לכנס זה ולרחל שעזרה לו וכן לגרשון איתן, חבר מועצת המחוז והטלוויזיה הקהילתית של "צוות", שצילם והסריט את הכנס כמו בכל כנס של המחוז.

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד