חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

900 חברי "צוות" גמלאי מחוז חיפה והצפון בערב חברתי תרבותי בט"ו בשבט

9/02/2014

כמסורת ארוכת השנים וחידוש המסורת של קיום ערבים חברתיים בט"ו בשבט, התכנסו חברי "צוות" במחוז חיפה והצפון בתאריך 22 ינואר 2014 בהיכל התיאטרון בקרית מוצקין, באולם מלא מפה לפה, לערב חברתי תרבותי.

 

הכנס החל במפגש חברים מכל הסניפים וקבלת סלסלת פירות מיובשים לט"ו בשבט. את השי חילקו חברי סניף הקריות, בראשותו של יו"ר הסניף אריאל כרמון, שנרתמו לסייע למנהל המחוז אליקו חתוכה ולרחל מזכירת המחוז בארגון ערב מוצלח זה. החברים נהנו מכיבוד של קפה "גרג", שכלל, וזו הפעם הראשונה, תשלום סמלי לקפה ומאפה. אורחי הכבוד בערב זה, יו"ר צוות ד"ר ברוך לוי, סגן יו"ר צוות מוטי בר דגן ומנכ"ל צוות דן נדיב, המגיעים לכל אירוע של המחוז, נהנו מהרעיון החדשני של כיבוד במחיר סמלי ובתמורה, קבלת שי לט"ו בשבט.

 

את הערב, בהנחייתו של אליקו חתוכה מנהל המחוז, ליווה צוות ההיכל, שדאג להצלחת הערב. יש לציין שכל מלאכת הצילום וההסרטה נעשתה ע"י גרשון איתן מצוות הטלוויזיה הקהילתית של צוות. ברכות נישאו ע"י סגן יו"ר המחוז וחבר הוועד המנהל ישעיהו פטוקה. יו"ר צוות ד"ר ברוך לוי הדגיש בדבריו את הצלחת צוות בהורדת ההיוון לגיל 65 ולאחר 15 שנים של החזר כספי. נכון שלא כל החברים העומדים בקריטריון זה זכו עד כה להורדת ההיוון, אך המצב הרבה יותר טוב מהקריטריונים שהיו בעבר ועל כך עלינו להיות גאים. כמו כן הבהיר יו"ר צוות את סוגיית אי-נתינת תווי קנייה בסך 500 ₪ לאלמנות, למרות הרצון שהיה לתת גם להן שי זה. הנושא נבחן שוב ושוב ולא נמצאה דרך לממש הטבה זו גם לאלמנות חברי צוות.

 

החלק האמנותי כלל את מופע הבידור של ישראל קטורזה, מופע מצחיק ומרגש תוך הצצה לחיינו ותמונות מחיי הזוגיות. המופע עורר התפרצויות צחוק לכל אורכו.

 

לאור חוות הדעת שהתקבלו מהחברים וההצלחה הגדולה של האירוע, בכוונת המחוז להמשיך במתכונת דומה בעתיד.

 

 

 

 

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד