חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אל"מ (מיל') משה פלד - יועץ בנושא הביטוח הלאומי

הייעוץ ניתן לחברי צוות מכל הארץ בימי שלישי במשרדי מחוז יהודה. מטרת הייעוץ לתת לחברים הכוונה ידידותית במבוך הבירוקרטיה, החוקים, הנהלים ודרכי הפנייה


עשרות חברי "צוות" מכל הארץ הצליחו למצות את זכויותיהם במוסד לביטוח לאומי, מאז התחיל אל"מ (מיל) משה פלד במתן ייעוץ בהתנדבות במחוז יהודה.

 

הייעוץ ניתן בימי שלישי בשבוע עפ"י רמת הביקוש המתרכזת אצל ראובן חמו, מנהל מחוז יהודה.

 

חברים רבים, שלא ידעו למצוא את דרכם במבוך הבירוקרטיה בדרך למיצוי זכויותיהם על פי החוק, קיבלו הכוונה ידידותית בדרך של הבהרת החוקים, הנהלים ודרכי הפנייה.

 

רבים מהפונים, לא ידעו, למשל, שבהיותם פורשים צעירים (לפי גיל הפרישה הרשמי), הנקלעים, לרוע המזל, למצב של אובדן כושר השתכרות, עשויים הם והתלויים בהם להיות זכאים לקצבת נכות על פי חוק ביטוח נכות של המוסד לביטוח לאומי.

 

חברי "צוות" רבים, הנקלעים לצערנו, למצב של אבטלה (עפ"י חוק ביטוח אבטלה) מקצתם אינם מודעים לכך שגימלתם הצבאית מנוכה במלואה מדמי האבטלה להם הם זכאים על פי החוק. כך יוצא שאנשים רבים שלא ידעו כי עליהם לדווח על גימלה זו, נקלעים לבעיה קשה של חובות גדולים, כנובע מדמי האבטלה שקיבלו שלא כדין.

 

הייעוץ של משה פלד ניתן לפניות החברים ממגוון רחב מאוד ומכסה כמעט את כל נושאי הביטוח הלאומי. מיותר לציין שהייעוץ ניתן באווירה חברית ומתוך רצון אמיתי לעזור עד כמה שניתן.

 

תודתנו נתונה למר פלד על התרומה החשובה שהוא מעניק לחברים ללא תמורה.

 

רשם: ראובן חמו, מנהל מחוז יהודה

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד