חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ד"ר ברוך לוי הוא יו"ר "צוות" החדש


מועצת "צוות" בישיבתה מיום 2 בינואר 2007 בחרה לתפקיד יו"ר ארגון "צוות" את ד"ר אל"מ (מיל') ברוך לוי.

 

חברי המועצה, חברי ההנהלה, מנכ"ל "צוות" ומזכירות "צוות" מאחלים הצלחה ליו"ר הנבחר ד"ר אל"מ (מיל') ברוך לוי ומודים ליו"ר היוצא אלוף (מיל') רן גורן.

לוי, אשר נבחר על ידי חברי המועצה הארצית ברוב של למעלה מ–60%, הודה לחבריו בהתרגשות רבה וציין כי טובת הארגון וחבריו חייבת לעמוד בראש סדר היום, לרבות יצירת אווירה חברתית ועניינית בפעילות הארגון ובדיונים במוסדותיו השונים. לוי הוסיף כי הפעילות כלפי חוץ תיעשה אף היא בדרך של שיתוף פעולה עם מוסדות הצבא ומשרד הביטחון, כאשר רווחתם של גמלאי צה"ל החברים בארגון צוות תעמוד במרכז הדברים. עוד ציין לוי כי נושא מרכזי שיעמוד במרכז הדיונים עם שר הביטחון והאוצר הינו עניין ההיוון, לפיו במצב הקיים אלפי חברי צוות נפגעים באופן משמעותי ביותר. "לא מדובר בקצפת, אלא בפגיעה ממשית ביכולת לקיים חיים סבירים של גמלאים שהקדישו עשרות שנים בשירות צה"ל והמדינה", אמר.

ארגון צוות מונה כיום 31 אלף חברים, לרבות אלפי נגדים. לא כולם בעלי דרגות גבוהות הזוכים לפנסיה גבוהה לצד עבודה או עסקים מכניסים אחרים.


בחירתו של ברוך לוי לתפקיד היו"ר מבטיחה רציפות תפקודית של הארגון, ללא זעזועים. לצד היכולת להמשיך מיידית במאבק על זכויות עשרות-אלפי החברים ובני משפחותיהם והפעילות לטובת החברים, בכוונת יו"ר "צוות" הנבחר להוביל את הארגון להמשיך בהתנדבות ובנתינה בחברה ובמדינה.


ד"ר ברוך לוי בן 74, שירת במשך 35 שנים בצה"ל, במשטרת ישראל ובמשרד ראש הממשלה. בין תפקידיו בעבר – מפקד פיקוד הגדנ"ע ומפקד הפנימייה הצבאית בצה"ל, מפקד המשמר האזרחי במשטרת ישראל בדרגת ניצב ויועץ לראש הממשלה לרווחה חברתית.


מזה קרוב לעשרים שנה ד"ר לוי פעיל בהתנדבות ובין תפקידיו כיום – נשיא המועצה הלאומית להתנדבות בישראל, יו"ר העמותה לסיוע לנוער בצה"ל ויו"ר חבר הנאמנים של מכללת הגליל בנהלל.


ד"ר לוי הוא בן למשפחה "צבאית", אחיו, רב אלוף משה לוי, היה הרמטכ"ל ה–12 של צה"ל, אחיו יהודה היה אל"מ בחיל החימוש, אשתו זאבה היתה סא"ל ובתו סיגל סא"ל אף היא. כולם חברי "צוות".  

 

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד