חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

צוות עם הצפון

הנהלת צוות מכריזה על מבצע סיוע ארצי של כלל חברי צוות לתושבי הצפון. במסגרת המבצע נפתח חשבון מיוחד לתרומות והוקם מטה מיוחד לנושא במזכירות צוות. להלן האיגרות של יו"ר צוות ומנכ"ל הארגון בנושא
13/08/2006


חברות וחברי צוות היקרים,

 

מזה כארבעה שבועות מתנהלת בגבול לבנון מלחמה עיקשת כנגד ארגון החיזבאללה.

בשונה ממלחמות העבר, נתון העורף האזרחי בצפון הארץ תחת ירי כבד של טילים ומרגמות.

תושבי הצפון וביניהם חברי "צוות" עומדים בגבורה בתנאי הספיגה הקשים שנכפו עליהם, אך הם זקוקים לסיוע וחיזוק בכל דרך אפשרית. סניפי צוות בצפון פועלים בדרכים שונות לסייע לחברינו ולקהילות הנזקקות שביישוביהם, אך אין די בכך.

 

הנהלת צוות, בשיתוף עם מחוז הצפון, החליטה להפעיל מבצע סיוע ארצי של כלל חברי צוות לתושבי הצפון. שם המבצע: "צוות עם הצפון". המבצע מיועד לסייע לאוכלוסיות הבאות: חברי צוות, אוכלוסיות אזרחיות נזקקות וחיילי צה"ל.

 

תחומי הפעילות: חבילות מזון ומצרכים חיוניים אחרים, ציוד חיוני למקלטים, אירוח משפחות בבתים פרטיים במרכז ובדרום הארץ, ארגון טיולים והסעות למרכז ולדרום, תמיכה כלכלית ייעודית לברי צוות בצפון, פעילות החזרת ציוד לכשירות בימ"חים, וכל רעיון מתאים אחר.

 

הפעילות תנוהל על ידי מטה ייעודי בראשות המנכ"ל במזכירות הארצית וחמ"ל שיופעל במחוז הצפון בראשות מנהל התעסוקה בצפון, אל"מ (מיל.) מופיד עותמן. "קומנדו חלוקה" עם ג'יפים ועגלות מטען רתומות, בראשות סא"ל צביקה גינזבורג יחלק את החבילות למעניהן.

 

שיטת הפעולה: כלל חברי צוות יתרמו תרומה כספית או תרומה אחרת, על פי ההנחיות המצורפות לאיגרת זו. הכספים ירוכזו בקרן ייעודית, שתממן את עלות החומרים בלבד. צוות כארגון יממן מקדמה על חשבון התרומות על מנת להתחיל בפעילות ללא השהייה.

 

פעילות ללא עלות, כאירוח חברי צוות תושבי הצפון בבתים פרטיים, יטופלו גם הן על ידי המערכת הארגונית הארצית, בשיתוף עם הסניפים המארחים והמתארחים.

 

כל הפעילות תיעשה תחת המותג "צוות" וחברינו שיפעלו בקרב הציבור יצוידו בחולצות לוגו וכובעי צוות.

 

הנני קורא לכולכם לפתוח את לבכם וארנקכם לתושבי הצפון.

 

חזקו ואמצו – אנחנו ננצח!

 

רן גורן

יו"ר צוות

 

 לחברים שלום,

פתחנו חשבון לתרומות עבור חברינו בצפון. החברים יכולים לתרום ישירות לחשבון על פי הפרטים המפורטים בהמשך, או באמצעות כרטיס אשראי בפנייה טלפונית למזכירות צוות או באמצעות צ'קים שיישלחו לכתובתנו בבני ברק (עבור ארגון צוות).

 

התרומות תועברנה להנהלתמחוז הצפון עבור הסניפים לקניית מזון ומצרכים חיוניים אחרים.

 

סניפים אשר פועלים באופן עצמאי להכנת חבילות מזון יעבירו את החבילות ישירות למרכז הלוגיסטי בהנהלת המחוז בחיפה או דרך המחוזות ומזכירות צוות בבני ברק.

 

אירוח משפחות ייעשה בתיאום ישיר בין הסניף למחוז הצפון, בטלפון: 04-8204567.

 

לפרטים נוספים ניתן להתקשר למרכז צוות לעשייה חברתית, טלפון: 03-6173516, או דרך מזכירות צוות, בטלפון: 03-6173500.

 

להלן פרטי החשבון לתרומות:

חשבון צוות מספר 30318

בבנק הפועלים (12), סניף פנקס (754).

לתורמים תישלח קבלה על תרומתם.

 

בברכה,

 

דן נדיב,
מנכ"ל צוות
לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד