חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סניף מעלה אדומים ערך טקס מרשים לחנוכת קרוואן מזון לחיילים ואנשי ביטחון

19/07/2020

ביום רביעי, 15.7.20, נחנך קרוואן במעלה אדומים עבור חלוקת מזון לחיילים ולאנשי ביטחון על ידי חברי הסניף המקומי של "צוות". בטקס השתתפו תושבי מעלה אדומים ובראשם סגן ראש העיר גיא יפרח, בכירי משטרת ישראל במקום, חיילים וחיילות ונציגי הארגונים השותפים בבניית המקום.

 

הקרוואן נתרם על ידי התורמת האמריקאית ליסה סילבר באמצעות ארגון "ישר לחייל" ובשיתוף עיריית מעלה אדומים וארגון "צוות" לטובת חיילי צה"ל ואנשי הביטחון.

 

עקב ימי הקורונה השתתפו מספר מצומצם של חברי סניף "צוות" בטקס, בהם יצחק צרפתי, מנשה בצלאל, ניסן לביא ומנהל המחוז שמעון מלכה.

 

פתח וניהל את הטקס יו"ר סניף מעלה אדומים דוד עלפי, שהודה לכל הנוכחים והשותפים לפרויקט, ובמיוחד לכל המתנדבים. עלפי סיפר לנוכחים כיצד התחיל הפרויקט לפני שנים באמצעות "עגלה נגררת" שנתרמה על ידי משפחת ביבי, והיום הם זוכים למקום מפואר שישרת את כלל החיילים ואנשי הביטחון במעלה אדומים.

 

 

 

יו"ר המחוז הרב יוסף וסרמן בירך בשם ארגון "צוות" את כל הנוכחים ועמד בדבריו על זכותה של התורמת, שמעבר לתרומה הכספית הגדולה לקניית הקרוואן, תרמה תרומה גדולה לאהבת חינם ולחיזוק הקשר בין תושבי מעלה אדומים לבין משפחת ביבי, שמנציחים במקום זה את בנם חגי ביבי ז"ל, לבין יהדות הגולה ואחרונים חביבים, חיילי צבא הגנה לישראל.

 

חברנו יעקב מאוטנר הנציח את האירוע בצילומי עבור אלפי גמלאי צה"ל שלא יכלו להשתתף באופן פיזי בגלל הקורונה, אולם יוכלו לצפות בסרט במסגרת הטלוויזיה הקהילתית של "צוות".

 

בסיום דבריו, בירך יו"ר המחוז את התורמים, השוטרים, תושבי מעלה אדומים ואת החיילים, ששמחו כולם כאיש אחד, בלב אחד, בחנוכת הקרוואן, והביע תקוותו שהמקום ישמש לא רק בית חם עבור חיילים, אלא גם מקום מפגש של המתנדבים וגמלאי "צוות" מעלה אדומים.

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד