חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הוקרה והערכה לראש העיר אשקלון על מנהיגות ותרומה לארגון "צוות"

28/02/2013

ראשי ארגון הגמלאים של צה"ל "צוות", סניף אשקלון ומחוז יהודה, העניקו לראש העיר בני וקנין תעודת הוקרה  על תרומתו הרבה לארגון ועמידתו האיתנה בניהול העיר והרגעת התושבים במהלך מבצע "עמוד ענן".

 

חברי צוות שהגיעו ללשכה, שיבחו את ראש העיר על עשייתו המרובה ועל מנהיגותו בזמני חירום והעניקו לו תעודת הוקרה. היוזמה לכך הגיעה מסא"ל (במיל') עמרם מלול, יו"ר הסניף אשקלון, שאמר כי "חשבנו איך להוקיר לך תודה והערכה על מה שאתה עושה בעיר ולמען ארגון 'צוות' במשך שנים רבות והחלטתי להעניק לך הוקרה מטעם הארגון, הוקרה על מעשיך ועל פעילותך הענפה וראיתי לנכון לתת משהו סמלי".

 

לפגישה הגיעו גם אלכס פרקש סגן יו"ר הסניף, תת אלוף יואל גונן (גורודיש) יו"ר מחוז יהודה, סא"ל במיל' ראובן חמו מנהל המחוז ורס"ן במיל' ארנון משה יו"ר תעסוקה במחוז יהודה.

 

תא"ל גונן, תושב אשקלון לשעבר, אף הוא הרעיף שבחים על ראש העיר: "ראיתי איך תפקדת במהלך מבצעי "עופרת יצוקה" ו"עמוד ענן" וראיתי מנהיג. רגוע, חד ומשרה ביטחון. ראינו מנהיגות בערים אחרות שהופגזו שברחו מהעיר. ממש כל הכבוד לך. אנחנו, כלוחמים, יכולים לומר לך שללא עורף חזק אין כוח בחזית. חוץ מזה, אתה מנהל ובונה עיר לתפארת".

 

בין לבין הפליגה החבורה יחד עם ראש העיר בסיפורי מלחמות ישראל. ראש העיר בני וקנין גילה לנציגי "צוות" כי הוא נפצע פעמיים במהלך מלחמות ההתשה ויום כיפור.

 

 

 

 

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד