חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הוקרה למתנדבי "יד ושם", חברי "צוות" מחוז השרון

חלק נכבד מישיבת מועצת מחוז השרון שהתקיימה ב-21.9.08 בבית "יד לבנים" ברעננה הוקדש לחלוקת תעודות "עץ על שם" לחברי מחוז שרון, המתנדבים באיסוף עדויות ופריטים ל"יד ושם".


16/10/2008

צבי דקל, יו"ר קבוצה זו, סיפר בקצרה על פעילות קודש זו והביע הוקרה לחברים על פעילותם.  כמו כן, דקל הודה ליו"ר מחוז השרון, מוטי בר דגן וליו"ר "צוות" כפר סבא, נפתלי שגיא על תמיכתם הבלתי מסויגת בפרויקט האיסוף ולסגניתו, אורית רגב. לאחר מכן עלו בזה אחר זה, המתנדבים לקבל את התעודה וסיכת המתנדב. 

 

חברי "צוות" במחוז השרון שקיבלו הוקרה על התנדבותם ב"יד ושם" הינם: דקל מנחם, זכרין שרה, יניב  בת שבע, רגב אורית, פורניס אהרון, שגיא נפתלי, טננבוים אלי, שפיר שלמה, חדד דוד, הלחמי גיל, קלם משה, בן אריה דוד, כרמי איוון, סבו כרמלה, זיסקינד צבי, בצר יובל, שקד יחזקאל, נגאל צבי, אבן חן אביבה, דורון ראובן (ת. הוקרה), דקל צבי .

 

מוטי בר דגן, נשא בישיבה דברים לזכרו של משה נתיב, שהובא למנוחות באותו יום. נתיב היה תושב כפר סבא וכיהן כיו"ר "צוות" במשך כעשור. ד"ר ברוך לוי, יו"ר "צוות", נשא גם הוא דברים לזכרו של נתיב. ד"ר לוי גם ברך את הנוכחים ודיווח למשתתפים על הטיפול בנושאים חשובים כגון: היוון, תעסוקה, סיוע לפרט וכדומה.

 

הישיבה כללה גם הרמת כוסית חגיגית לרגל ראש השנה, הרצאה של יריב פלד על התאמת מועדי וימי זיכרון בארץ ללוח העברי וכן הצגת דו"ח על הפעילות במחוז בחצי השנה האחרונה ותוכנית הפעילות העתידית.

 

כתב: צבי דקל

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד