חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מהו מועדון "חבר" צרכנות?


לאתר "מועדון חבר צרכנות"

 

לאתר "חבר"

 

מועדון "חבר" צרכנות (מח"צ) הוא חברה בע"מ וחברת בת של "חבר", משרתי הקבע והגמלאים. המועדון נוסד בשנת 1993 על-ידי "חבר" משרתי הקבע והגמלאים, ומטרתו לארגן פעילויות בתחומי הצרכנות השונים. המועדון פועל לרווחת עמיתיו - תוך ניצול יתרון היקף האוכלוסייה ואיכותה - לקבלת הטבות מרביות בתחומי הצרכנות והשירותים. מועדון "חבר" הוא מועדון העמיתים הגדול, האיכותי והמוביל במדינה, שמהווה כוח קנייה חזק ביותר בכל תחום בשוק, ומציע את המבחר הגדול והמקיף ביותר של מוצרים איכותיים.

 

מועדון "חבר" מונה 100,000 בתי אב. עמיתי המועדון הם משרתי הקבע, גמלאי צה"ל, ארגון עובדי צה"ל, עובדים וגמלאים של גופי בטחון נוספים, חברי ארגון נכי צה"ל - אלה ובני משפחותיהם.

 

חזון מותג "חבר": הגדלת ההכנסה הפנויה של העמיתים, לצד מתן פתרונות לשיפור איכות החיים שלהם באמצעות הניסיון הנצבר, המקצוענות, ויתרון הגודל של "חבר".

 

מטרות הארגון: המועדון רואה לנכון להעמיד את עמיתיו במרכז העשייה, תוך כוונה להגדיל את הכנסתם הפנויה והטמיע בהם הרגלי צריכה נכונה. עשרות אלפי עמיתים נהנים ממגוון רחב של פעילויות ושירותים שהמועדון מציע להם.

 

הערכים של מותג "חבר": העקרונות המנחים את פעילות הארגון, המשקפים את האמונות ותפיסת החיים שלו ומהווים את היסודות שלו הם: מובילות ועוצמה, חדשנות, אמינות ואיכות, שירות ואכפתיות.

 

תחומי הפעילות: מועדון "חבר" צרכנות מציע לעמיתיו, לאורך כל השנה, מגוון רחב של פעילויות ושירותים בתחומים הבאים:

·            כרטיסי אשראי - עמיתי המועדון מחזיקים בידיהם כרטיס אשראי ייחודי, הנושא את סמל המועדון, הכרטיס מזכה את העמיתים בהנחות ייחודיות לכלל פעילויות המועדון. על-פי רוב, ההנחה ניתנת במעמד חיוב החשבון של חברת אשראי.

·            בתי עסק - כחלק מן הפעילות השוטפת במשך כל ימות השנה, קשור המועדון בהסדר מתן הנחות לעמיתיו - עד 30% הנחה בהשוואה למחירים המוצעים לציבור הרחב- עם אלפי בתי עסק מכלל ענפי הצריכה הפרטית והעסקית, בתחומי המזון, האופנה, החשמל, תרבות הפנאי ועוד רבים אחרים .

·            תווי-קניה – תו המח"צ - המועדון בשיתוף עם רשתות השיווק הגדולות בארץ מבצעי מכירת תווי קניה. באמצעות תווים אלו ניתנת לעמיתים אפשרות רכישה של מגוון מוצרי צריכה בהנחה משמעותית ובתנאי אשראי נוחים.

·            מבצעים - כפעילות עונתית, עורך המועדון מבצעים רחבי היקף בכל תחומי הצריכה באולמות תצוגה ובמרכזי הזמנות טלפוניים. במבצעים אלה נכללים מוצרים מעולם החשמל והטקסטיל, דרך עולם האופנה, המחשבים והתקשורת, הציוד המשרדי והריהוט, ועד מכירת תווי קניה ועוד מזמן לזמן עורך המועדון מבצעי רכב המתקיימים באולמות הרכב של היבואנים. ההנחה ניתנת הן על הרכב והן על האביזרים הנלווים.

 

·            מבצעי דיור - בתחום הנדל"ן מציע המועדון לעמיתיו, אחת לחודש-חודשיים, פרויקטים מגוונים ברחבי הארץ, במחירים מיוחדים ובתנאי תשלום נוחים, ובהם שלל דירות בבניה רוויה ובתים צמודי קרקע.

·            תיירות - המועדון מפרסם לעמיתיו, בהתאם לעונות התיירות, הצעות לטיולים מאורגנים ולנופש בארץ ובחו"ל. ההצעות ייחודיות לעמיתים וניתנות בתנאי תשלום נוחים.

·            מופעים ואירועים מיוחדים -ארגון מופעים מיוחדים לכלל ציבור העמיתים, אירועי ה"כיופית" לילדי העמיתים,בשיתוף עם "חבר" - תרבות ופנאי, אירועי יום הולדת לארגון בשלל מופעים ועוד.

לאתר "מועדון חבר צרכנות"

 

לאתר "חבר"


  

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד