חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מהו מועדון "חבר"?


לאתר "מועדון חבר צרכנות"

לאתר "חבר"

"חבר", משרתי הקבע והגמלאים בע"מ, הוא מלכ"ר (מוסד ללא כוונת רווח) שמטרתו לפעול לרווחת משרתי הקבע, הגמלאים ובני משפחותיהם, על-ידי שיתוף פעולה עם חברות מסחריות וגורמים אחרים. 

הכנסותיו של "חבר" נובעות מדמי חבר, מריבית על הלוואות "חבר" ומהשתתפות מערכת הביטחון. "חבר" מחזיק בחלק מהמניות של בנק אוצר החייל.
 

חזון "חבר": הגדלת ההכנסה הפנויה של העמיתים, לצד מתן פתרונות לשיפור איכות החיים באמצעות הניסיון הנצבר, המקצוענות, ויתרון הגודל של "חבר".

 

מטרות הארגון: "חבר" רואה לנכון להעמיד את עמיתיו במרכז העשייה, תוך כוונה להגדיל את הכנסתם הפנויה ולהטמיע בהם הרגלי צריכה נכונה. עשרות אלפי עמיתים נהנים ממגוון רחב של פעילויות ושירותים ש"חבר" מציע להם.

 

הערכים של "חבר": העקרונות המנחים את פעילות הארגון, המשקפים את האמונות ותפיסת החיים שלו ומהווים את יסודותיו הם: מובילות ועוצמה, חדשנות, אמינות ואיכות, שירות ואכפתיות.

 

מיהו עמית "חבר"? עמית "חבר" הינו כל משרת/ת קבע, גמלאי/ת צה"ל, חיילים בעלי ותק של 12 חודשים בשירות חובה בתנאי קבע, או מילואים בתנאי קבע, אלמנות משרתי הקבע והגמלאים. כל האוכלוסיות האלה משלמות ל"חבר" דמי עמית (דמי חבר). בניגוד למשרתי קבע, ההצטרפות למועדון של הגמלאים ושל אלמנות משרתי הקבע והגמלאים אינה חובה.

 

תחומי הפעילות של "חבר": "חבר" מציע לעמיתיו, לאורך כל השנה, מגוון רחב של פעילויות ושירותים בתחומים הבאים:

·            תרבות הפנאי - הצגות, מופעים, מנויים לתיאטראות, מנויים לבתי קולנוע, מנויים לרכישת סרטי וידאו ו- DVD, הצגות ילדים, סדנאות וימי עיון, מנויים לעיתונים ומגזינים ועוד.

·            פעילויות ספורט - מנויים לליגת העל בכדורגל ובכדורסל, מנויים למועדוני ספורט ובריכות שחיה, מנויים למשחקי באולינג, קורסי טניס לילדים ומבוגרים, קורסי צלילה, שוברים לספורט אתגרי ועוד.

·            טיולים ונופש בארץ - שוברים לנופש כפרי בצימרים ואתרים ברחבי הארץ, טיולים יומיים וסופי שבוע בארץ, נופש בבתי מלון ובתי הארחה, מנויים ל"חופשה דרומית" באילת, "חופשת בריאות" באולגה, שוברי כניסה לאתרים ופארקים,מנויים לשמורת הטבע, שוברי פינוק וספא, שוברים לבילוי רומנטי ועוד.

·            פעילויות לקבוצות מיוחדות - אירועי ימי האישה בבתי מלון ברחבי הארץ, כיופית, מיצה"ל, אירועי יום הולדת ל"חבר", מפגשי פנויים פנויות, פעילויות לגמלאים ועוד.

·            ביטוח שיניים - כיסוי ביטוחי וזכאות למבוטחים בתחום הטיפולים המשמרים, הטיפולים המשקמים (פרוטטים) והשתלים ושיקום על גבם, החזרי שיפוי בטיפולים האורתודנטיים (יישור שיניים לילדים).

לאתר "מועדון חבר צרכנות" 

לאתר "חבר"

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד