חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

"צוות אקטואלי": zoom על העולם - מסע בסלבדור באהייה שבברזיל

ברזיל, הארץ החמישית בגודלה בעולם וכור היתוך מופלא לבני אדם מכל קצות תבל וממגוון תרבויות. הודות למורשת עתיקה, מוסיקה, שמחת חיים וגאווה לאומית נוצרה כאן תרבות ייחודית ברזילאית.

 

הצטרפו אלינו למסע וירטואלי שבו ניגע בתרבות האפרו-לטינית הייחודית של ברזיל בבירתה סלבדור באהייה - "רומא השחורה". נלמד על עברה, על תושביה, על מנהגי הדת, על האוכל, המוסיקה והמלכה של סלבדור באהייה - אלת הים וגבירת המצולות יאמנז'ה. נטייל בין דפי ספריו של ג'ורג אמאדו ובין שירי דייגים של דוריבאל קיימי. ההרצאה תלווה בקטעי מוזיקה מלהיבה ובקטעי סיפורת של ז'ורז' אמאדו, דוריוול קיימי ועוד.

 

משה דורנשטראך - בוגר תואר ראשון בלימודי גאוגרפיה וסביבת האדם ובלימודי מזרח אסיה בדגש על יפן מטעם אוניברסיטת תל אביב. בוגר בית הספר הארצי לתיירות בת”א בקורס מלווי קבוצות ובלימודי מורה דרך בא”י. כבן למשפחה ארגנטינאית של גאוצ’וס התחיל את הרומן עם אמריקה הלטינית עוד מבטן ומלידה עם סיפורי ההתיישבות היהודית בארגנטינה, דרך צלילי הטנגו, ניחוחות עשן המדורה וטעמי האסדו וכמובן שאגות השמחה מול מסך הטלוויזיה במשחקי הכדורגל של נבחרת ארגנטינה. אהבתו הגדולה אל המסעות, התרבות, ההיסטוריה, הקולינריה, הגאוגרפיה והאנשים של היבשת, הפכה עם השנים לתחום העיסוק העיקרי שלו .

 

הרישום ללא עלות, מספר המשתתפים מוגבל על בסיס כל הקודם.

 

לנרשמים יישלח קישור להרצאה בזום במייל וב-SMS יום לפני קיום האירוע.

 

30 דקות לפני תחילת ההרצאה ייפתח הקישור בזום ושם תאושר כניסתכם לצפייה.

27/04/2021
11:30 - 12:30
זום
4/27/2021 11:30 4/27/2021 11:30 Asia/Jerusalem "צוות אקטואלי": zoom על העולם - מסע בסלבדור באהייה שבברזיל
זום
מארגן האירוע


לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד