חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אירוע הצדעה למדינת ישראל ולצה"ל לרגל 70 שנות עצמאות

17/06/2018

ביום חמישי, 14 ביוני 2018, התקיים האירוע המרכזי השנתי של ארגון "צוות". האירוע הוקדש כולו להצדעה חגיגית למדינת ישראל בשנת ה-70 לעצמאות ישראל וכן לצה"ל, המציין 70 שנים מאז הקמתו.

 

כ-4,000 חברות וחברי "צוות", ובני ובנות זוגם, הגיעו מכל רחבי המדינה לאמפיתיאטרון הרומי העתיק בקיסריה, חלקם הגיעו באופן מאורגן בהסעות מטעם סניפי ומחוזות הארגון וחלקם באופן עצמאי. הכרטיסים לאירוע, שהונפקו והוצעו למכירה במחיר סמלי של 70 ₪ באתר "חבר" ובמחוזות והסניפים, אזלו שבועות לפני מועד קיומו.

 


הרמטכ"ל רא"ל גדי אייזנקוט נואם

 

האורח המרכזי באירוע היה, הרמטכ"ל רב אלוף גדי אייזנקוט, שבירך את ארגון "צוות", מתנדביו, עובדיו וחברי הנהלת הארגון על העשייה הארגונית הענפה ועל רוח ההתנדבות והמחויבות לחברה ולמדינה המפעמת בכולנו. לאחר דברי הברכה הצטרף הרמטכ"ל ליו"ר "צוות" מוטי בר דגן והשניים העניקו במעמד מרגש אותות יקירי "צוות" לחברות ולחברים ותיקים ובעלי עשייה ותרומה משמעותית וממושכת לארגון ולחבריו.

 

להקות צבאיות הנעימו בשירים נפלאים בין הברכות והנאומים וכן הוקרנו מספר סרטונים, שהופקו במיוחד לרגל האירוע, והביאו לידי ביטוי את ליבת העשייה והרוח הארגונית של "צוות" והעלו על נס את פועלם של מתנדבי הארגון.

 

בחלק האומנותי הופיע הזמר המצליח שלומי שבת, שריגש, שימח והקפיץ את החוגגים יחד עם הזמרת ספיר סבן ומלוויו, בהם בנו ובתו.

 


יקירי "צוות"

 

הנהלת הארגון מבקשת להודות ולברך את כל העושים במלאכה, על התכנון והביצוע של אירוע מוצלח במיוחד. ההנהלה מתנצלת בפני אלה שלא הספיקו לרכוש כרטיסים, שנחטפו במהירות, וממליצה לוודא על שמירת קשר הדוק יותר עם הסניפים, בדיקת עדכונים וכתובות דוא"ל, כדי שלהבא ייחשפו מוקדם יותר למידע המופץ באתר, בסניפים, במחוזות ובדוא"ל באשר לאירועים.

 

תודה לעושים במלאכה ולחברים שבאו ולקחו חלק באירוע!

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד