חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פגישה בנושא שחיקת הגמלה בהשתתפות נציגי ארגוני גמלאים

בפגישה הוצגה עבודה שנעשתה בצוות בנושא שחיקת הגמלה והודגש הצורך במהלך משותף של ועדי הגמלאים הגדולים בישראל למציאת נוסחה ראויה לעדכון הגמלה
15/03/2018

ב-12 במרץ 2018 התקיימה פגישה בראשות יו"ר "צוות" מר מוטי בר-דגן ומנכ"ל "צוות" דן נדיב, בנושא שחיקת הגמלה. השתתפו בפגישה יו"ר הגמלאים בהסתדרות הכללית החדשה מר שמואל מזרחי, נציגי ועדת השחיקה של "צוות", ונציגי ארגוני גמלאים גדולים בישראל, ביניהם משטרת ישראל, התעשייה האווירית, הסתדרות המורים, מרכז תע"צ ומשרד הביטחון.

 

למשתתפים הוצגה עבודה שנעשתה בנושא שחיקת הגמלה על ידי מר ליאור אלמגור מוועדת שחיקת הגמלה של "צוות". יו"ר הסתדרות הגמלאים מר שמואל מזרחי עדכן את חברי הפורום לגבי הפעילות שמובילה ההסתדרות הכללית החדשה בנושא ביטוח סיעודי, גמלה, קרנות הפנסיה הוותיקות, והמתווה שנועד להיערכות המדינה לטיפול באוכלוסיית הגיל השלישי לאור עליית תוחלת החיים בישראל.

 

יו"ר "צוות" ציין את החשיבות של הליכה משותפת של הוועדים הגדולים בישראל, המייצגים מאות-אלפי גמלאים, יחד עם ההסתדרות, ואמר שלאור המדדים השליליים בשנים האחרונות, צריך למצוא נוסחה שתביא לעדכון הגמלה בהתאם למדדים נוספים המשקפים את מצב המשק ויוקר המחייה. יו"ר הגמלאים בהסתדרות מר שמואל מזרחי התבקש לעדכן את יו"ר ההסתדרות ולזמן פגישה בראשותו.

 

 


פגישת נציגי ארגוני גמלאים במשרדי צוות

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד