חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ביטוח סיעודי קולקטיבי לחברי "צוות"

16/01/2018

הוועד המנהל של "צוות" גאה לעדכן כי בתאריך 15.1.2018 נחתם מזכר הבנות להתקשרות בפוליסת ביטוח סיעודי קולקטיבי חדשה לחברי "צוות" ארגון גמלאי צה"ל. הסכם ההבנות אושר לאחר עבודה ממושכת, על ידי הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר.

הפוליסה נבנתה אקטוארית ל-100 שנים במודל הדומה לקופות החולים.

הפוליסה תהיה בחברת הביטוח "מנורה-מבטחים ביטוח בע"מ", לתקופה של שמונה שנים (עד סוף שנת 2025), ותוארך לתקופות נוספות בהמשך.

על פי מזכר ההבנות, החברים והחברות המבוטחים כיום בביטוח הסיעודי הנוכחי יצורפו ללא צורך בכל תהליך חיתום, באופן אוטומטי, להסכם הביטוח הסיעודי החדש.

מודגש, כי ביטוח הבריאות יישאר ללא שינוי ויוסיף להתנהל בחברת "הפניקס" (עד סוף שנת 2025).

עם השלמת ההסכם המפורט בימים הקרובים, נפיץ בשיתוף עם חברת "מנורה-מבטחים" איגרת מיוחדת ובה יפורטו תנאי הביטוח, תעריפי הגבייה, תנאי ההצטרפות למבוטחים חדשים וכן תשובות לשאלות עקרוניות ופוליסת סיעוד עדכנית.

מדובר בהישג עצום לרווחת החברות והחברים, בתנאים שהושגו במאמץ רב ובמשך ימים ולילות ארוכים של משא ומתן מתיש ויסודי, שנוהל באחריות ובשיקול דעת על ידי מנכ"ל "צוות" דן נדיב, רו"ח דוד כהן, היועצים המשפטיים של הביטוח עו"ד מורן מאירי ועו"ד אייל שגיא, מנהל הביטוח עמיר להב ויו"ר ועדת הבריאות אילן דולפין.

יו"ר "צוות" מוטי בר-דגן: "זהו יום חשוב במיוחד לכלל גמלאי צה"ל חברי ארגון "צוות". במשך חודשים ארוכים עשינו כל מאמץ והפעלנו כל יכולת במטרה להשיג חבילת ביטוח סיעודי מקיפה ביותר וכדאית ביותר לרווחת החברות והחברים, ועמדנו במשימה. אין נושא חשוב יותר בחיי האדם מאשר בריאותו ואין נושא ערכי יותר מאשר הזכות לטיפול רפואי וסיעודי בכבוד בימים בהם עננה בריאותית מרחפת מעל ראשינו. אני מבקש להודות לעושים במלאכה שהקפידו קלה כחמורה על כל סעיף ופעלו מתוך תחושת שליחות. נאחל בריאות איתנה לכלל חברי הארגון ובני משפחותיהם".

מוקד השירות יישאר ללא שינוי ("מדנס"- סוכנות לביטוח) באותו הטלפון : 1-700-700-251, גם לפוליסת הבריאות וגם לפוליסת הסיעוד.


הודעה למבוטחי פוליסת "צוות"

לאור ההכנות לקליטת המתווה הסיעודי הקולקטיבי החדש לעמיתי "צוות" והמעבר לחברת ביטוח אחרת ("מנורה מבטחים"), לא תיגבה החודש, באופן חד-פעמי, הפרמיה בגין מרכיב הסיעוד בפוליסה הקיימת, אלא רק הפרמיה בגין חלק הבריאות.


גביית פרמיה לאלמנות - חודש דצמבר 2017

עקב תקלה בקליטת קובצי התשלום של אלמנות ואלמני "צוות" בגין הפרמיה לחודש דצמבר 2017 (תלוש ינואר 2018) לא נגבתה הפרמייה. בחודש הקרוב תיגבה פרמיה רטרואקטיבית גם בגין חודש דצמבר, דהיינו, בגין חודשיים.


לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד