חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אלפי חברי "צוות" חגגו באירוע השנתי

3/07/2014

הכנס השנתי של "צוות", בסימן הצדעה ללוחמי תש"ח, התקיים במהלך חודש יוני באמפיתיאטרון "יד לשריון" בלטרון. האירוע התקיים במעמד שר הביטחון משה (בוגי) יעלון; והרמטכ"ל, רב-אלוף בני גנץ. נשיא המדינה היוצא, מר שמעון פרס, שלח ברכה מצולמת, שהוקרנה במהלך הערב. לחצו כאן לצפייה בברכה

קהל האלפים קיבל בהתרגשות את הענקת תעודת יקיר "צוות" לאלוף יצחק פונדק, מוותיקי המפקדים שלחמו בתש"ח. כמו כן הוענקה לו סיכת הוקרה שהופקה במיוחד לרגל האירוע ואשר תוענק לכלל לוחמי תש"ח. האירוע כולו התקיים בסימן ההוקרה וההערכה לדור הלוחמים, שתרם לתקומתה ולביטחונה של המדינה ואשר התווה לנו את הדרך .

לוחמי תש"ח מכלל מחוזות "צוות" אשר מעוניינים לקבל את סיכת ההוקרה יפנו בבקשה למנהלי המחוזות שבאזור מגוריהם.


 


לסיכום הטקס פרסם יו"ר הארגון, ד"ר ברוך לוי, אגרת מיוחדת לחברים:"... חברות וחברים,

בסוף השבוע קיימנו את הכנס השנתי של ארגון "צוות" שעמד בסימן הצדעה ללוחמי תש"ח.

מהתגובות הרבות שאנו מקבלים עולה כי הכנס היה מוצלח, כיבד את משתתפיו ואת אורחיו.

חשוב להדגיש ששתי מטרות עמדו לנגד עינינו כשהחלטנו על קיומו. הראשונה, והחשובה, להצדיע ללוחמי תש"ח, שרבים מהם אינם איתנו עוד, וליצור את הזיקה בין דור תש"ח לבין עשרות אלפי גמלאי צה"ל שהמשיכו את דרכם בשמירה על ביטחונה וקיומה של מדינת ישראל.

המטרה השנייה, והלא פחות חשובה, הייתה לקיים מפגש בין דורות החברים, שהגיעו מכל קצוות הארץ, ומכל החילות בצה"ל.

אכן זכינו להיות שותפים למפגן של עוצמה שהדגיש את האחדות, הגאווה וההשתייכות לארגון "צוות".

נוכחותם של שר הביטחון והרמטכ"ל, במיוחד בימים אלה, הדגישה את הקשר האמיץ בין משרד הביטחון וצה"ל לארגון "צוות", ועל כך אני מבקש בשמכם להביע את מלוא הערכתי לשר הביטחון מר משה (בוגי) יעלון ולרמטכ"ל רא"ל בני גנץ על השתתפותם באירוע.

חברים יקרים, למודי ניסיון אתם ועשייה רבה מאחוריכם ומי כמוכם יודע עד כמה מורכבת הפקת אירוע בסדר גודל זה. לכן אני מבקש בשמכם להודות לסגן יו"ר "צוות" מוטי בר דגן שעמד בראש צוות ההיגוי ולמנכ"ל "צוות" דן נדיב שניצח על הוצאתו לפועל של ערב מיוחד ומרגש זה וכמובן לכל מי שטרח וסייע.

חברים יקרים, הבה נמשיך להיפגש באירועים חגיגיים ומשמחים, שנדע להעריך את הבית שטרחנו להקים ולתחזק במשך עשרות שנים, הבית של גמלאי צה"ל - "צוות".

שלכם,

ד"ר ברוך לוי
יו"ר "צוות"

 

 

מנכ"ל "צוות" לשעבר, ירמי אולמרט, שיתף בחוויותיו מהאירוע: "אלוף מיל' יצחק פונדק, בן המאה ואחת, ישב בקידמת הקהל בערב הכינוס הארבע שנתי של צוות באמפי לטרון. מרגש היה לצפות ולהקשיב לאלוף הוותיק, הרהוט, הגאה...".

אפרים לפיד, דובר צה'ל בעבר, לשעבר העורך הראשי של בטאון צוות: "ארוע למופת. תוכן, נאומים קצרים ומשמעותיים של שר הביטחון, הרמטכ"ל, יו"ר צוות, ארגון האתר, כיבוד, חנייה, אווירה, הפקה (פלש - כל הכבוד, פעם נוספת!) - חיבור דורות עם צה"ל של היום. יישר כח למפיק-העל של הארוע - מנכל "צוות" דן נדיב".

לחלק האמנותי של האירוע היה אחראי שוב הזמר יהורם גאון, שכמו תמיד - נתן לכל המשתתפים טעם של של פעם, טעמה של ארץ ישראל הישנה והטובה.

סיקור נוסף של הערב המרגש אפשר לקרוא בעמוד הפייסבוק של "צוות". לחצו כאן

תמונות נוספות אפשר לראות כאן

 סרטונים שהוקרנו בערב:

 סרטונים שהוקרנו בערב:

 

 

 

 

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד