חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פעילות פסולה תחת השם "צוות חדש"

17/03/2010

איגרת לחבר: פעילות פסולה תחת השם "צוות חדש"

 

שלום רב,
 
איגרת זאת מתפרסמת בעקבות הפצת תכתובת ענפה הנושאת את השם "צוות חדש".
 
כידוע "צוות" הוא ארגון דמוקרטי שיש בו מקום לכל הדעות. "צוות" מעודד וקשוב להשמעת דעות שונות. בנושא שינוי שיטת הצמדת הקצבאות מתקיים בארגון שיח ממושך ומקיף וחברים שונים מביעים דעתם לכאן או לכאן. יש גם העושים שימוש בדיסאינפורמציה כדי להציג דברים באופן מגמתי משיקוליהם שלהם, אך גם לגבי אלה נוהג "צוות" עד כה בסבלנות ובאיפוק משום שהוא מעודד חופש ביטוי וחופש דיון.
 
סופם של הדיונים והוויכוחים החופשיים שהם באים להחלטות במוסדות "צוות" המוסמכים. כך היה וכך יהיה. ניתן לצפות מכל חבר בארגון שיקבל על עצמו את החלטות הנציגים המוסמכים ולא יפרק את מעמדו וכוחו של הארגון בפני הגורמים מולם הוא נושא ונותן. דווקא אלה שאינם רוצים בטובת גמלאי צה"ל מבקשים לראות אותם מתפלגים ומתפצלים והופכים מארגון עם הנהגה לאספסוף. ואז יאמרו שממילא "אין עם מי לדבר" ויעשו בבחינת "הפרד ומשול".
 
ואחרון: השימוש שנעשה בשם "צוות" הוא בלתי חוקי. בשם "צוות" רשאים להשתמש רק נציגיו המוסמכים, מה גם שיש בכך כדי להטעות, וליצור גניבת דעת. מצגי שווא אלה מסבים נזקים להתמודדות עם המצב וליכולת לשמור על זכויות גמלאי צה"ל. אנו מצפים כי העושים כן יחדלו מכך לאלתר. כן הם נדרשים להוציא הבהרה מתאימה לכל מי שפניתם אליהם.    
 
בברכה,
 
דן נדיב
מנכ"ל "צוות"

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד