חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דבר יו"ר "צוות" הנבחר מוטי בר-דגן

18/03/2020

חברותיי וחבריי לארגון "צוות",

 

אני מבקש להודות לכם על האמון שנתתם לי בבחירתכם בי לכהונה נוספת כיו"ר "צוות" - ארגון גמלאי צה"ל.

 

אני רואה בכך זכות גדולה שנפלה בחלקי וחובה אישית כפולה ומכופלת להשקיע את מלוא זמני מרצי, ניסיוני וכישוריי, יחד עם כלל הנבחרים הוותיקים והחדשים בסניפים, במחוזות, בוועדות השונות ובמוסדות הארגוניים, בתוכם פנים חדשות, כולל ארבעה יושבי ראש חדשים במחוזות, להוביל את "צוות" באופן שייתן ביטוי ומענה לצרכים שלנו ככלל וכפרטים, בדגש על שמירת זכויותינו.

 

אהיה גאה לשאת יחד אתכם חברותיי וחבריי הנבחרים והנבחרות בעשייה ברוכה למען הארגון והחברים.

 

אני מבקש להודות ולהוקיר את כל מי שפעלו באחריות וביסודיות, במקצועיות וללא משוא פנים, בתנאים יוצאי דופן, כדי להשלים את תהליך הבחירות בלוח הזמנים שנקבע מראש, על אף האתגרים, הקשיים והמגבלות שצצו כתוצאה מההשלכות מרחיקות הלכת של התפשטות נגיף הקורונה.

 

תודה מיוחדת ליו"ר ועדת הבחירות הארצית עו"ד שלומי ציפורי ולחברי ועדת הבחירות, לפרויקטור הבחירות רמי ניסן, ליו"ר ועדת הביקורת היוצאת יהודית הר-גד, ליועץ המשפטי עו"ד ברוך אברהמי, ללמעלה מ-700 מחברותינו וחברינו שבחרו להתמודד כדי להשפיע בהתנדבות מלאה על דרכו ודמותו של הארגון החשוב לנו כל כך, ובכללו לראשונה, גם אלמנות ואלמנים.

 

אני מבקש לציין במיוחד את מנכ"ל "צוות" דן נדיב, שפעל ופועל למופת ובמסירות ללא קץ, ואת הסמנכ"ל דרור טוקר, מנהלי המחוזות ועובדי המזכירות, שניצחו על המשימה המורכבת כל כך ועמדו בה באופן ראוי לשבח, יחד עם היועצים המקצועיים, גורמי המטה והגורמים הטכניים שתמכו בהשלמת התהליך, שנוכח הנסיבות בוצע לראשונה ובהצלחה רבה באופן דיגיטלי מלא.

 

אני מתחייב בפניכם להמשיך בעשייה הרבה שעומדת בפנינו ולהוציא לפועל את תכנית העבודה הרב-שנתית שכבר הוכנה מראש, כחלק ממחויבותי, יחד אתכם, להצעיד את הארגון להישגים חדשים, ונהיה ערוכים טוב מתמיד להתמודד בכל האתגרים שיעמדו בפנינו.

 

תודה לכם, מעומק הלב! אני מבטיח להיות יו"ר של כלל החברות והחברים, לאלה שבחרו בי ולאלה שלא, זו דרכי, ואני מקבל בצניעות ובענווה את אמונכם.

 

אני מבקש לשלוח לכולכם ברכת בריאות איתנה, לכם ולמשפחותיכם, מזכיר לכולנו שנגיף הקורונה משמעותי במיוחד לאוכלוסייה המבוגרת, ומבקש מכם להישמע להוראות משרד הבריאות ולהקפיד עליהן, קלה כבחמורה.

 

אני קורא לכם, ללא יוצא מן הכלל, לשמר קשר עם כל אחת ואחד מבין חברותינו וחברינו, להסתייע בסניפים ובמחוזות כדי לאתר את כולם, ללא יוצא מן הכלל, ולוודא יום יום שאף אחד לא נשאר לבד ושיש מישהו שנמצא עימו בקשר ומוודא שלא חסר לו דבר.

 

בעת הזו במיוחד, אנו נבחנים גם כארגון שחרט על דגלו את ערך הערבות ההדדית והתרומה לחברה ולמדינה. אנו נעשה כל שביכולתנו לסייע בכך כארגון, אך זה בעיקר בידיים של כל אחת ואחד מאיתנו, במעגלי ההיכרות האישיים. בארגון שלנו לא משאירים חברים לבד, בטח לא תחת מגבלות שגרה חמורות שכאלה.

 

יחד נתגבר ונצלח תקופה קשה זו.

 

שלכם תמיד, בשבילכם תמיד,

מוטי בר - דגן יו"ר "צוות"

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד