חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יו"ר "צוות" והמנכ"ל נפגשו עם יו"ר ההסתדרות

יו״ר ״צוות״ מוטי בר דגן ומנכ״ל ״צוות״ דן נדיב ממשיכים בסבב הפגישות עם בכירי המשק במטרה לקדם את הטיפול ומציאת הפתרונות לסוגיות הליבה ובראשן שחיקת הגמלה
16/10/2018

ביום שני, 15 באוקטובר 2018, נפגשו השניים עם יו״ר ההסתדרות אבי ניסנקורן, פגישה ארוכה, יסודית ומשמעותית.

 

יו״ר ״צוות״ מיקד את דבריו בפירוט נתוני השחיקה בגמלה בשנים האחרונות, ונגזרותיה המשפיעות בחיי היום יום על כלל גמלאי צה״ל, באופן ההולך ומחריף ביחס ליוקר המחייה.

 

יו״ר ההסתדרות היה קשוב ואף שיתף את הנוכחים באפשרויות שונות אותן הוא שוקל ואף בוחן במשותף עם ראשי ארגוני גמלאים גדולים נוספים, ועדכן על מגעיו בנושא מול שר האוצר וצמרת משרדו.

 

מנכ״ל ״צוות״ פרט את הסוגיות המרכזיות ואת הכיוונים שהועלו על ידי הנהגת ״צוות״ גם בפני שר האוצר וסגנו לאחרונה.

 

עוד הובהר שיתוף הפעולה אותו מוביל יו״ר ״צוות״ עם כעשרים ראשי ארגוני גמלאים גדולים נוספים במשק, עימם התקיים דיון מעמיק לאחרונה ומפגש נוסף שכזה עתיד להתקיים בקרוב.

 


יו"ר "צוות" מוטי בר דגן והמנכ"ל דן נדיב עם יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן

 

יו״ר ההסתדרות וראשי ״צוות״ בחנו מספר אופציות לתיקון העיוות המתמשך עקב הצמדת הגמלה למדד, וסיכמו על המשך פעילות מתואמת בהובלת ההסתדרות ובשיתוף ארגוני גמלאים נוספים מול האוצר בהקדם, כדי להתחיל ולתת מענה המוסכם על יו״ר ההסתדרות כמתבקש ונכון. בקרוב תתקיימנה פגישות נוספות בפורומים שונים, כולל מפגש עם צמרת האוצר, כדי לקדם את המהלך.

 

נושאים נוספים שעלו בפגישה: בחינת השתתפות ההסתדרות בהכשרות ייחודיות להקלת הנטל על גמלאי צה״ל הפונים להכשרות מקצועיות, וכן החלת הטבה שניתנה בימים אלה לגמלאים המיוצגים על ידי ההסתדרות גם על גמלאי צה״ל.

 

יו״ר ״צוות״ הודה ליו״ר ההסתדרות ולאנשיו שנכחו בפגישה על הקשב והנכונות להירתם למאמץ החשוב כל כך לאוכלוסיית גמלאי צה״ל. ראשי הארגון ממשיכים לגייס תמיכה בהכרה בצורך זה במלוא המרץ בקרב גורמים ממלכתיים רלוונטיים.

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד