חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שנה טובה!

לקראת השנה החדשה, הבאה עלינו לטובה לצד הברכות והאיחולים זה גם הזמן לסיכומים וציון האירועים המרכזיים שעברנו יחד בשנה החולפת. הייתה זו שנה טובה של התקדמות וצמיחה ברוב תחומי הפעילות של הארגון
5/09/2018

חברות וחברי "צוות" היקרים!


לקראת השנה החדשה, הבאה עלינו לטובה לצד הברכות והאיחולים זה גם הזמן לסיכומים וציון האירועים המרכזיים שעברנו יחד בשנה החולפת. הייתה זו שנה טובה של התקדמות וצמיחה ברוב תחומי הפעילות של הארגון.


רבלין


מתנדבים – חברי "צוות" המשיכו גם השנה במסורת ההתנדבות, בתחומי חינוך וערכי מורשת ישראל, בטחון המדינה ואזרחיה, במסגרות אלו נציין: התנדבות בפנימיות נוער, תוכנית "בשביל הארץ" - הרצאות במאות בתי ספר תיכוניים בפני אלפי תלמידים, הרצאות בבתי כלא, התנדבות בימ"חים ובפיקוד העורף.


"אות הנשיא למתנדב" - בשנת השבעים למדינת ישראל זכה ארגון "צוות" להכרה ממלכתית על פעילות התנדבותית רבת שנים, הוועדה לבחירת ארגונים ואנשים שתרומתם בעשייה התנדבותית בולטת לאורך שנים בחרה את ארגון "צוות" לקבלת אות הנשיא למתנדב. 


ערבות הדדית סיוע לפרט – בשני מועדים לקראת חגי תשרי וחג הפסח מתקיימת פעילות בסניפים ובמחוזות לאיתור חברים אשר נקלעו למצוקה כלכלית, ועדות הפרט במחזות מטפלות ומאשרות סיוע בתווי שי לחברים.


ועדת הפרט ב"צוות" – במהלך השנה טופלו במסגרת הוועדה עשרות רבות של חברים בנושאים של סיוע כלכלי, ליווי כלכלי, הפסקת היוון מסיבות רפואיות וכלכליות, הלוואות דחויות מ"צוות" ו"חבר".


הלוואה הדדית "צוות" – החל מחודש אוקטובר 2018 יגדל סכום ההלוואה    ל -7,000 ₪ .


רבלין 2


זכויות


שחיקת הגמלה – במהלך השנה החולפת נפגשנו בנושא חשוב ורגיש זה, עם ראש אכ"א, יועכ"ל, מנכ"ל משרד הביטחון, שר האוצר ואנשי משרדו, גם בשנה החדשה יעמוד הנושא בסדר עדיפות, נמשיך לפעול מול כל הגורמים לשמירה על ערך הגמלה.


תיקון 190 – בהמשך לפגישות ושיחות שהתקיימו עם, נציגי אכ"א, משרד הביטחון ורשות המיסים, קיימנו החודש פגישה עם סגן שר האוצר ואנשי משרד האוצר בניהם מנהל רשות המיסים. נושא הפגיעה בגמלאי צה"ל בכל הקשור לקבלת זכויותיהם בגין תיקון 190 לחוק מס הכנסה הוצג במלוא כובד משקלו. אנחנו מצפים לקבלת תשובה אשר תספק את הארגון וחבריו ומקווים שלא נדרש להליך משפטי, יחד עם זאת נערכים גם לאפשרות זו.


קבוצת מהוונים לכל החיים – המשכנו את הטיפול בקבוצת החברים עליה נמנים כ -1,800 מחברינו אשר לקחו היוון לכל החיים. נפגשנו עם אנשי אכ"א, מנכ"ל משרד הביטחון ואנשי הלשכה המשפטית של המשרד, ונציגי האוצר. עדין לא הגענו לסכום והסדר שיביא פתרון לחברים, נמשיך גם בשנה החדשה את הפעילות לקיצוב תקופת ההחזר.


בריאות – ארגון "צוות" קיבל את אשור הממונה על הביטוח מטעם המדינה להמשיך את הביטוח הסיעודי הקולקטיבי לטובת החברים. בשנה החולפת לאחר מו"מ ארוך מול מספר חברות ביטוח חתמנו על הסכם עם חברת הביטוח מנורה מבטחים למתן שרותי ביטוח סיעודי לחברים. פוליסת ביטוח הבריאות תמשיך ותהיה בחברת הפניקס. ההסכם הינו למשך 8 שנים עד לשנת 2025.


תעסוקה – במהלך השנה החולפת המשכנו בסיוע לחברים להשתלב במעגל התעסוקה. ניתן דגש על הקשר עם החברים דורשי העבודה בכל הקשור להשתלבותם בשוק העבודה, מעבר סדנאות העצמה וימי עיון, הגדלת מספר החברים המשתלבים במאגר העבודה במקצועות ובתחומי עשייה שיסיעו ויתרמו לחוסנה של מדינת ישראל כגון: ממונה בטיחות בעבודה, בוחני רישוי, "הטובים לחינוך" במסגרתו הוכשרו מאות פורשי צה"ל חברי "צוות" והשתלבו במערכת החינוך במשרות הוראה וניהול.


ארגון ונהלים


דוחות כספיים - של ארגון "צוות" לשנת 2017, הוצגו ואושרו על ידי אסיפת הנבחרים של הארגון.


אשור ניהול תקין – ארגון "צוות" קיבל אשור ניהול תקין לשנת 2019 ממשרד המשפטים רשם העמותות וזאת לאחר שעמד בכל הדרישות לקבלת האישור.


השרות במופת – החל מחודש ינואר 2019 תהיה לארגון "צוות" נציגות במופת ברמה של ראש מדור, התפקיד יאויש על ידי חבר/ה "צוות" ותפקידו יהיה לרכז ולטפל בפניות גמלאים למוקד השירות, לתת שירות מקצועי ולהשתלב בכל תהליכי עבודת המטה של הארגון העוסקים בשכר הגמלה. 


רבלין 3


אירועי שנות השבעים להקמת מדינת ישראל


עצרת מרכזית באמפיתאטרון קיסריה – במהלך אירועי שנת השבעים להקמת מדינת ישראל קיימנו עצרת מרכזית לציון האירוע, באמפיתאטרון קיסריה בנוכחות ארבעת אלפים מחברי "צוות". במסגרת העצרת קיימנו את טקס הענקת אות "יקיר צוות" לחברים אשר לאורך השנים בלטו בתרומתם לארגון. אורח הכבוד באירוע היה רמטכ"ל צה"ל, רב אלוף גדי אייזנקוט.


"צוות יוצר" - תערוכה של אומנים יוצרים וסופרים חברי "צוות" התקיימה השנה שנת השבעים למדינת ישראל בתאטרון גבעתיים, כשבעים יוצרים חברי "צוות" הציגו את יצירותיהם בתערוכה.


ברכות לשנה החדשה


לכל חברי "צוות" ובני משפחותיהם נאחל כי השנה החדשה שבאה עלינו לטובה תהיה שנת צמיחה ושגשוג, שנה טובה של בשורות טובות, של קידום וגדילה, אושר בריאות, פרנסה טובה והצלחה בכל תחומי החיים. נאחל גם לכל החברים, הילדים והנכדים שמתחילים שנת לימודים חדשה, שתהיה שנת לימודים מצוינת, פורייה בטוחה ומלאת ערך.


בברכת שנה טובה ופורייה

דן    נדיב,   מנכ"ל  "צוות"


לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד