חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

איסור פרסום המלצה על מתמודדים על תפקידים בוועדות הביקורת המחוזיות ו/או הארצית

20/12/2015

ועדת הבחירות הארצית מבקשת להבהיר כי במסגרת תעמולת הבחירות והפרסום האישי, שמפרסמים מתמודדים על תפקידים במוסדות הארגון, אין מניעה לשלוח לחברים/מצביעים, "רשימות מומלצים" לבחירה.

 

הכוונה למשלוח רשימה שמית של מתמודדים על תפקידים במוסדות הארגון, אשר השולח, או מי מטעמו, ממליץ בפני הבוחרים לבחור בחברים שברשימה, לתפקידים עליהם הם מתמודדים. את "רשימות המומלצים" ניתן לשלוח באמצעות מכתבים ואגרות "בדואר ישראל" ו/או באמצעות כתובות הדואר האלקטרוני (דוא"ל), בהתאם לכללים שנקבעו בנושא.

 

עם זאת, ועדת הבחירות הארצית מבקשת להבהיר כי אין לכלול ברשימות המומלצים, הכוללות מספר מתמודדים, כמו גם המלצה לגבי מתמודד בודד – את שמו של איש מבין המתמודדים על תפקידים בוועדות הביקורת המחוזיות ו/או הארצית.

 

כל המתמודדים על תפקידים במוסדות הביקורת בארגון, חייבים, מטבע התפקיד עליו הם מתמודדים, להיות אובייקטיביים ונטולי פניות לחלוטין ובלתי מזוהים עם איש זה או אחר בארגון.

 

ועדת הבחירות מבקשת מכל המתמודדים להקפיד שבכל הודעה, הנשלחת על ידם או מטעמם, בקשר עם תעמולת הבחירות ופרסום אישי – תפורסם באופן בולט "הודעת סירוב", לפיה רשאי הנמען לבקש להסיר את שמו וכתובת הדואר האלקטרוני שלו מרשימות התפוצה.

 

עוד קוראת ועדת הבחירות הארצית, לכלל המתמודדים, להתייחס בכבוד לעמיתיהם המתמודדים מולם, לנקוט בהודעותיהם ובתעמולת הבחירות שהם מפרסמים, לשון מכובדת ולא פוגענית, כראוי וכיאה לארגון "צוות" ולכל החברים בו.

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד