חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מסיבה לסיום שנת 2016

10/01/2017

בתאריך 20 בדצמבר 2016 ובהתאם למסורת, נערכה מסיבת לסיום שנת העבודה 2016 לחברי סניף מרכז הגליל. למסיבה הוזמנו וגם זאת בהתאם למסורת, חברי "צוות" מכפרי רכס הכרמל עוספיה ודלית אל כרמל.

 

לכנס שנערך הפעם באולמי "אלמאס" המפוארים והמלאים באזור התעשיה הצפוני של עכו, סביב שולחנות עמוסים בכלל טוב, הגיעו החברים עם בנות הזוג. הכנס אורגן על ידי חברי הנהלת סניף מרכז הגליל ברשותו של החבר ריאד איברהים יו"ר הסניף וחבר הועד המנהל של "צוות". כאן גם המקום להודות לגרשון איתן שמגיע לכל האירועים, מצלם ומסריט וכל זאת בהתנדבות.

 

ריאד שפתח את האירוע בדברי ברכה, הדגיש שבשנת 2015 הגיע הסניף להישג בכך שבכל האירועים השתתפו 1000 חברים ובשנת 2016 השיג הסניף שיא חדש בכך שבאירועים במהלך השנה השתתפו 1500 חברים. ריאד בירך את היהודים בברכת חג חנוכה שמח. לחברים הנוצרים אחל שנה אזרחית טובה ולחברים בני הדת המוסלמית אחל חג שמח לרגל יום ההולדת של הנביא מוחמד שחל בתאריך 12 דצמבר 2016. לכולם יחד אחל בריאות ואושר והודה להנהלת המחוז על הסיוע שהוא מקבל באופן קבוע ועל ההשתתפות בכל אירועי הסניף.

 

איציק חביו יו"ר המחוז וס. יו"ר "צוות", בירך את הנוכחים ואת הנהלת הסניף על המשך המסורת הארוכה של אירוע סוף השנה, אירוע המוסיף לגיבוש החברים. כן הדגיש את העיתוי המוצלח של האירוע, אחרי החג לחברים המוסלמים ולפני חג החנוכה לחברים היהודים והשנה האזרחית החדשה לבני הדת הנוצרית. בסיום דבריו הודה לריאד ולחברי הנהלת הסניף שהרימו אירוע זה, אירוע אליו מגיעים כל שנה יותר חברים.

 

דן נדיב מנכ"ל צוות הדגיש שיש לסניף יו"ר מצוין וזאת מבלי לפגוע בסניפים האחרים. הפעילות שעושים חברי הנהלת הסניף למען החברים מבורכת והדגיש את נושאי הרווחה, הטיולים, הנופשים וההתנדבות למען הקהילה. דן הרחיב בנושא פוליסת הבריאות ופוליסת הסיעוד והדגיש שכל חבר המבוטח בפוליסות אלו צריך להיות בטוח שהן יהיו תקפות לעוד הרבה שנים. לגבי פוליסת הסיעוד הדגיש שאנו היחידים שאושרה להם פוליסה קולקטיבית ייחודית לכל החיים. כמו כן הבהיר את השינויים בגימלה החל מחודש ינואר 2017 ואת הירידה המסוימת בגימלה. ההסכם הטוב שנעשה ב-2012 מסתיים ב-2016 וסה"כ היה זה הישג ששיפר את השכר של כולנו. בסיום דבריו הודה דן למנהל המחוז אליקו, לרחל פקידת המחוז על השרות לחברים ולהנהלת המחוז על פעילותם במהלך כל השנה למען החברים .

 

יו"ר צוות מוטי בר דגן המגיע לכל האירועים בסניף יחד עם מנכ"ל צוות, בירך את חברי הנהלת הסניף בראשותו של ריאד איברהים. בדבריו הדגיש שצוות הינו גוף המהווה דוגמא לכל הארגונים. כולנו אחים ששרתנו יחד בצה"ל ותרמנו לביטחון המדינה. הנהלת הסניף הכוללת חברים מסורים, מנהלים את כל האירועים בצורה המיטבית. אירגון צוות מטפל בחברים בכל התחומים הקשורים לזכויות, ביטוח רפואי וסיעוד, תעסוקה, פרט וההתנדבות למען הקהילה והחבר. בהמשך דבריו הדגיש את הטיפול בחבר בתחום התעסוקה, קורס ממונה בטיחות שנפתח, תחום החינוך ופרויקט "הטובים לחינוך" ואת נושא ההתנדבות והעזרה לרשויות המקומיות בזמן חרום. בסיום דבריו קרא לעוד חברים להתנדב.

 

לאחר סיום הברכות, העלה ריאד את יו"ר צוות ומנכ"ל צוות לבמה, העניק לשניהם פרחים ועוגות עם זיקוקים ואחל מזל טוב בשם כל החברים לרגל יום ההולדת של שניהם שחל אתמול.

 

בהמשך הערב כמו בתחילתו, נהנו החברים מהופעת תזמורת וזמר שהנעימו את הערב שהסתיים במיני מתיקה והשאיר טעם של עוד.

 

להתראות באירועים הבאים של הסניף.

 

 

נכתב על ידי ישעיהו פטוקה, ס. יו"ר המחוז.

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד