נחתם והושלם הסכם הביטוח הסיעודי לחברי "צוות"

13/02/2018

כמובטח, בשעה טובה ומוצלחת המשימה הושלמה! נחתם והושלם הסכם הביטוח הסיעודי לימלאי צה״ל חברי ארגון ״צוות״.

 

יו״ר ״צוות״ מוטי בר דגן ומנכ״ל ״צוות״ דן נדיב חתמו על הסכם הביטוח הסיעודי עם חברת ״מנורה מבטחים״ במשרדי החברה ברמת גן. מטעם חברת ״מנורה מבטחים״ חתמו על ההסכם יו״ר הדריקטוריון ארי קלמן ומנכ״ל החברה יהודה בן אסייג.

 

עם חתימת ההסכם הסופי, יוצאת לדרך תכנית הביטוח הסיעודי של ארגון ״צוות״ לגמלאי צה״ל חברי הארגון ובני משפחותיהם.

 


מעמד החתימה על ההסכם במשרדי חברת מנורה מבטחים ברמת גן

 

בימים הקרובים יופצו באופן יזום על ידי הגורמים המקצועיים ב״צוות״ חומרי הסברה לנוחותכם בערוצי התקשורת השונים עם החברים, בכנסים במחוזות ובסניפים, בבטאון הקרוב.

 

כמו כן, משרדו של מנהל הביטוח ב״צוות״, עמיר להב, יוסיף לעמוד לשירותכם במענה לשאלות, פניות והבהרות בטלפון, במייל ובפגישות לפי הצורך.

 

במעמד זה של טקס החתימה הודה יו״ר ״צוות״ מוטי בר דגן למנכ״ל ״צוות״ דן נדיב, שהוביל וריכז את עבודת הצוות המקצועית והיסודית לאורך חודשים ארוכים. כמו כן, הביע תודה מיוחדת ליו״ר ועדת הבריאות אילן דולפין, למנהל תחום הבריאות עמיר להב, לרואה החשבון דוד כהן, לעורכי הדין מורן מאירי ואייל שגיא ממשרד ״מטרי מאירי״, וציין את תמיכתו הצמודה לאורך התהליך כולו של שוקי מדנס וצוות משרדו.

 


משתתפי טקס החתימה

 

בכך הבטיחה הנהלת ״צוות״ לחברי הארגון ובני משפחותיהם חבילת ביטוח סיעודי לשמונה השנים הקרובות, תוך שמירה על רציפות והמשכיות ותנאים מהטובים ביותר האפשריים בשוק בסוג זה של ביטוח.

 

הנהלת ״צוות״ מאחלת לכלל החברות והחברים ובני משפחותיהם בריאות איתנה ומביעה תקווה ותפילה שלא נזדקק.

 

 

  המתווה החדש של הביטוח הסיעודי לעמיתי "צוות" וריכוז שאלות ותשובות
עבור לתוכן העמוד